wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Alkomaty Poznań

Alkomaty Poznań

Data dodania: 24-11-2012 Wyświetleń: 1466Alkomaty Poznań


Czy czujesz się bezpiecznie na drodze? Czy polskie statystyki w kwestii pijanych kierowców, nie są dla Ciebie tragedią? Każdego dnia, w każdym rejonie Polski, umierają dziesiątki uczestników ruchu. Są to pijani kierowcy, siedzący z taką osobą pasażerowie, niewinni ludzie, którzy przypadkowo znaleźli się w danym miejscu. Są to i kierowcy samochodów, i rowerzyści i piesi. Jedną z głównych przyczyn jest alkohol, a więc nierozsądni, nie zdający sobie sprawy z powagi sytuacji ludzie, którzy mimo wcześniejszego picia, bez problemu siadają za kółkiem i jadą, narażając i siebie i innych na kalectwo, poważne choroby, a nawet i śmierć.

Alkomaty Poznań to urządzenia, które do niedawna wykorzystywane były przez policjantów, którzy zatrzymując samochód, sprawdzali trzeźwość kierowców. Jednym się udało przejechać, innym odebrano prawo jazdy. Policjanci, co roku apelują o zachowanie bezpieczeństwa na drogach, a mimo to stale, szczególnie podczas świąt i długich weekendów, dochodzi do wypadków, kolizji na drogach, do zatrzymań, w których kierujący są pod wpływem alkoholu.


Pijany za kierownicą


Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak alkohol może wpłynąć na myślenie kierowców. Każdy z nas doskonale wie, jak zmniejsza się świadomość po wypiciu choćby jednego piwa, czy lampki wina. W momencie, kiedy znajdziemy się za kierownicą samochodu, nasz sposób widzenia i myślenia, nie jest taki, jaki być powinien. Zaśnięcie, nieostrożność, brak racjonalnego widzenia. Jesteśmy pod wpływem alkoholu, a więc nie jesteśmy w stanie się skupić, widzieć tego, co nas otacza i zwracać uwagę na to, co na drodze nadrzędne. Stawiając na alkomat Poznań, można kupić osobisty, podręczny sprzęt, dzięki któremu zanim wejdziemy do samochodu, przekonamy się, czy powinniśmy. Nawet, jeśli piliśmy wczoraj, alkohol na pewno nie wywietrzeje. Może nam się wydawać, że wszystko już jest dobrze, a tak naprawdę nie wszystko funkcjonuje tak, jak powinno.


 Śmierć na drodze


Śmierć na drodze jest największym problemem współczesnego świata. Nie ma dnia, aby pijany kierowca nie spowodował wypadku, nie stracił życia, nie zabił niewinnych osób. Taka śmierć jest największą tragedią dla bliskich zmarłego, szczególnie tego, który w niewinny sposób zginął na drodze. Jechał do pracy, do rodziny, z rodziną, a nagle zginął. Bez pożegnania, bez przygotowania na taką śmierć, ot tak, z bezmyślności i głupoty drugiego człowieka. Jeśli nie jesteśmy pewni, nie wsiadajmy do samochodu. Poprośmy o zawiezienie nas przez kogoś, kto w danej chwili jest trzeźwy. Poczekajmy, aż będziemy w pełni gotowi do jazdy samochodem. Posiadając osobisty alkomat Poznań, mamy możliwość sprawdzania, czy jesteśmy gotowi do jazdy, czy jeszcze nie. Jeśli nawet, odczekaliśmy kilka godzin po spożyciu ostatni raz alkoholu, nie mamy pewności, czy już jesteśmy trzeźwi. Jesteśmy kierowcami, a więc bądźmy odpowiedzialni za siebie i za innych uczestników ruchu.


Alkomat w kieszeni


Dziś, alkomaty Poznań wyglądają niczym telefony komórkowe. Małe, podręczne, mieszczące się w torebce, aktówce, czy kieszeni marynarki. Stawiają na nie ludzie na różnych stanowiskach pracy, na każdej pozycji, ci, którzy stawiają na bezpieczną jazdę samochodem. Alkohol jest dla ludzi i każdy może z niego korzystać, w granicach swoich możliwości. Jeśli jednak pijemy- nie jedziemy. To jest nadrzędna zasada, jakiej każdy z nas powinien się trzymać. Bądźmy odpowiedzialni. Jedna chwila, a zginąć może niewinny człowiek. Mając alkomat po prostu wybierzmy trzeźwość i jeśli pokazuje on, że nie jesteśmy jeszcze gotowi do jazdy samochodem, rowerem, motocyklem, czy innym pojazdem, to właśnie tak jest.

 
Wybór alkomatu na miarę naszych potrzeb


Oferta naszych produktów, z grupy alkomaty Poznań jest niezwykle szeroka i z całą pewnością spełni oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Wystarczy wiedzieć, czego chcemy, byśmy taki produkt mogli otrzymać. Z fachową pomocą osób, które znają temat niemal od podszewki, można wybrać alkomat Poznań na miarę naszych potrzeb. Czytelny ekran, prosta obsługa, niezawodne działanie. Wszystko, czego chcemy, będzie nam dane. Z pewnością w naszym sklepie internetowym, każdy wybierze dla siebie takie rozwiązanie, które okaże się być strzałem w dziesiątkę.

Jeśli najwyższa jakość, atrakcyjna cena, a nade wszystko skuteczne urządzenie, jakim jest alkomat Poznań, to tylko za naszym pośrednictwem. Oferujemy jedne z najlepszych na rynku alkomaty, które spełnią Państwa potrzeby i wymagania. Alkomaty do osobistego użytku, jak również i alkomaty dla firm, instytucji i wszystkich tych, którzy stawiają na bezpieczeństwo i trzeźwość za kierownicą, jak również i na danym stanowisku pracy.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu