wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Apteczka A-400/Z do zwieszenia na ścianie

Apteczka A-400/Z do zwieszenia na ścianie

Data dodania: 14-05-2019 Wyświetleń: 840
Naścienna apteczka metalowa A-400/Z posiada profesjonalnie przygotowane wyposażenie, zgodne z normą DIN 13164. Wbudowany zamek zabezpiecza przed dostępem niepowołanych osób, pozwalając tym samym na pełną kontrolę zawartości przez pracownika, który został do tego celu wyznaczony. Apteczkę należy umieścić w dobrze oznakowanym i łatwo dostępnym miejscu. Dzięki właściwie skompletowanej zawartości doskonale spełni swoją funkcję i umożliwi szybkie oraz profesjonalne udzielenie pierwszej pomocy.


altW środku apteczki znajdują się  praktyczne i wygodne półeczki, na których można rozmieścić wszystkie materiały opatrunkowe. Dzięki temu mamy szybki dostęp do całej zawartości. Prezentowana apteczka z powodzeniem sprawdzi się w każdej firmie, w biurze oraz zakładzie. Można ją także polecić do gabinetu lekarskiego. Jej przestronne wnętrze pozwoli na przechowywanie niezbędnej ilości materiałów medycznych. Szafka na apteczkę ma wymiary 40cm x 24cm x 11cm.  Wykonana została z blachy stalowej malowanej proszkowo na biało. Oznakowana została białym krzyżem na zielonym tle. Wyposażenie przygotowano według z normy DIN 13164.


Skład apteczki:


 - alkoholowe chusteczki dezynfekujące
- opaska elastyczna szeroka,
- opaska elastyczna wąska,
- bandaże dziane,
- opatrunek indywidualny,
- duże kompresy jałowe 9x9cm,
- gaza jałowa 1/2m2,
- plastry 6cm x 10 cm z opatrunkiem,
- plastry 8cm x 10 cm z opatrunkiem,
- przylepiec na rolce
- rękawiczki ochronne,
- maseczka do sztucznego oddychania,
- nożyczki,
- koc termiczny,
- worek foliowy.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu