wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Apteczka na ścianę, apteczka ścienna

Apteczka na ścianę, apteczka ścienna

Data dodania: 15-05-2018 Wyświetleń: 836
Apteczka na ścianę w postaci metalowej szafki stanowi wygodny sposób przechowywania opatrunków oraz sprzętu medycznego, artykułów przydatnych w razie konieczności udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Umieszczona na ścianie szafka apteczna jest dobrze widoczna,  zajmuje minimalną przestrzeń, i co niezwykle istotne,  zawsze znajduje się w tym samym miejscu. Dobrze jeśli w bezpośrednim sąsiedztwie apteczki zostania umieszczona także instrukcja udzielenia pierwszej pomocy, z której można skorzystać w razie zaistnienia nieszczęśliwego wypadku.


altOferujemy apteczki ścienne w różnych wielkościach. Zarówno małe apteczki idealne do biurowa, jak również większe apteczki, które będą stanowiły bardzo dobrze przygotowane zabezpieczenie dla pracowników większych firm, zakładów produkcyjnych, czy magazynów. Apteczki metalowe są dostępne w wersji zamykanej na klucz na zatrzask, który umożliwia każdemu dostęp do wnętrza apteczki. Apteczki są w białym kolorze i zostały oznakowane zielonym krzyżem. W komplecie znajdują  się wszystkie elementy niezbędne do trwałego zamocowania szafek do na ścianie.  Istnieje możliwość zakupu apteczki ściennej z wyposażeniem lub bez wyposażenia, co stanowi idealną opcję dla tych, którzy chcą ją wyposażyć samodzielnie.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu