wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Apteczka samochodowa Super Safety – praktyczny zestaw 3w1

Apteczka samochodowa Super Safety – praktyczny zestaw 3w1

Data dodania: 08-04-2016 Wyświetleń: 1021
Sprzętem, który wymagany jest w każdym samochodzie jest trójkąt ostrzegawczy oraz w niektórych krajach Unii Europejskiej odblaskowa kamizelka ostrzegawcza.
Założenie takiej kamizelki jest wymagane przez każdą osobę, która opuszcza pojazd na autostradzie, drodze szybkiego ruchu oraz w warunkach słabej widoczności.


alt
Dobrze jest wyposażyć nasz samochód również w apteczkę pierwszej pomocy. Nawet jeśli nie jest ona obowiązkowa zabezpieczamy w ten sposób siebie lub inne osoby w niezbędne materiały opatrunkowe i mamy możliwość udzielenia pomocy w razie wypadku.  

Apteczka samochodowa Super Safety Plus jest kompletnym zestawem całego niezbędnego sprzętu umieszczonym w jednej torbie zamykanej na zamek błyskawiczny. Materiał użyty w apteczce jest wytrzymały i odporny na rozdarcie, a wszyty rzep pozwala łatwo zamocować apteczkę do tapicerki naszego auta. Jest to duża wygoda, zważywszy na to, że zarówno apteczkę, jak również kamizelkę powinniśmy mieć przy sobie, a nie trzymać wrzuconą gdzieś do bagażnika.

Skład apteczki odpowiada normie DIN 13164 PLUS przygotowanej dla apteczek samochodowych. Również zawarta w niej kamizelka spełnia wymogi określone dla odzieży  przeznaczonej do informowania o obecności użytkownika w warunkach niebezpiecznych, w dzień oraz w nocy i przy świetle reflektorów, czyli normę EN471. Ważność wkładu opatrunkowego wynosi aż 5 lat. Cena jest niezwykle atrakcyjna biorąc pod uwagę ilość zawartego w środku sprzętu. 

Super Safety  jest idealnym wyborem jeśli nie masz jeszcze apteczki, zamierzasz się w nią wyposażyć, a cenisz sobie porządek oraz bezpieczeństwo.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu