wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Apteczka ścienna z praktycznym wyposażeniem

Apteczka ścienna z praktycznym wyposażeniem

Data dodania: 20-06-2017 Wyświetleń: 999
Polecamy małą i praktyczną apteczkę ścienną A-300/Z, wygodnie zamykaną na kluczyk. Apteczka przygotowaną do umieszczenia na ścianie, w sam raz do biura, sklepu czy też szkoły. Umieszczona w dobrze oznakowanym i łatwo dostępnym miejscu, doskonale spełnia swoją funkcję i umożliwia szybkie oraz profesjonalne udzielenie pierwszej pomocy.


Wewnątrz szafki aptecznej zostały umieszczone wygodne półeczki, służące do przechowywania wszystkich niezbędnych środków opatrunkowych. Cała zawartość jest na wyciągnięcie ręki, bez konieczności dłużej trwającego szukania i towarzyszących mu zwykle nerwów.  Zamek, w który została wyposażona apteczka,  zapewni dostęp do niej oraz sprawowanie pieczy nad całą zawartością tylko wyznaczonym do tego celu osobom. Prezentowana apteczka z powodzeniem sprawdzi się w każdej przestrzeni, zarówno w małym pomieszczeniu biurowym, na zapleczu niedużego sklepu, jak również w domu. Jej przestronne wnętrze pozwoli na przechowywanie niezbędnej ilości materiałów medycznych. Szafka na apteczkę ma wymiary 30x24x11 cm. Zawartość została przygotowane zgodnie z normą DIN 13164 i zawiera wyszczególnione poniżej artykuły:

 
 1. cztery dezynfekujące chusteczki nasączone spirytusem,alt
 2. opaska elastyczna szeroka,
 3. opaska elastyczna wąska,
 4. dwa dziane bandaże wąskie oraz dwa szeroki,
 5. jałowy opatrunek indywidualny,
 6. dwa duże kompresy jałowe w rozmiarze 9x9cm,
 7. jałowa gaza 1/2m2,
 8. plastry z opatrunkiem 6x10 cm,
 9. plastry z opatrunkiem  8x10 cm,
 10. przylepiec na szpulce,
 11. para rękawiczek ochronnych,
 12. ustnik do sztucznego oddychania,
 13. nożyczki,
 14. folia termiczna,
 15. worek foliowy

. 

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu