wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Apteczka szkolna - dobrze zabezpieczona każda wycieczka

Apteczka szkolna - dobrze zabezpieczona każda wycieczka

Data dodania: 03-02-2017 Wyświetleń: 657
Pełne życia i energii dzieci cechuje mnogość różnorodnych pomysłów i ciągłe dążenie do poznawania otaczającego świata. Dlatego każdy organizator wyjazdów przeznaczonych dla najmłodszych, zarówno szkoła, jak i prywatna firma musi zadbać o zapewnienie im właściwego bezpieczeństwa. Bardzo ważna jest odpowiednia ilość doświadczonych opiekunów, którzy posiadają stosowane kwalifikacje oraz możliwość zapewnienia opieki medycznej.


Apteczka szkolna to wygodny plecaczek do przewieszenia przez ramię. Dzięki niej wszystkie opatrunki, które mogą przydać się w razie zaistnienia wypadku w terenie możesz zawsze mieć przy sobie. Apteczka jest dobrze oznakowana wyraźnym znakiem w postaci białego krzyża. Posiada dwie kieszenie, jedną główną do przechowywania całości wyposażenia i drugą, małą kieszonkę umieszczoną z przodu klapy, do której można włożyć dokumenty. Mocny materiał zapewnia jej dużą trwałość oraz odporność na wilgoć. Zastosowaną tkaninę łatwo jest utrzymać w czystości.


Prezentowaną apteczką szczególnie polecamy w celu zapewnienia bezpieczeństwa:alt
 
  • dzieciom szkolnym i przedszkolnym,
  • dzieciom przebywającym na biwakach, zielonych szkołach, wycieczkach,
  • uczestnikom rajdów, kolonii i zimowisk.Apteczka doskonała również do zabrania na rodzinne wyjazdy wakacyjne, zarówno letnie jak i zimowe. Zawarte wewnątrz plastry opatrunkowe w różnych rozmiarach pozwolą zabezpieczyć otarcie lub rozcięcie. Chusta trójkątna przyda się w przypadku konieczności wykonania temblaka. W zestawie znajduje się również kompres chłodzący, idealny w przypadku konieczności szybkiego schłodzenia miejsca urazu, kompres ochronny na oko oraz bandaże, opatrunki indywidualne i inne niezbędne akcesoria.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu