wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Apteczki ścienne bez wyposażenia

Apteczki ścienne bez wyposażenia

Data dodania: 06-09-2014 Wyświetleń: 1053
Wypadki zdarzają się na każdym kroku, nie możemy przewidzieć czasu ani miejsca gdzie może do niego dojść.


Warto, więc zadbać o to by móc pomóc w takiej sytuacji jak najszybciej. Dobrze rozmieszczone i oznaczone mogą uratować nie jednej osobie życie. Pierwsza pomoc przedmedyczna to szereg działań mających na celu utrzymanie przy życiu i zabezpieczenie osoby poszkodowanej przed przybyciem pomocy medycznej.

Warto, więc wiedzieć jak w takich sytuacjach postępować by pomóc, a nie zaszkodzić. Polskie prawo reguluje obowiązek udzielenia pierwszej pomocy, w przypadku uchylenia się od tego działania grożą kary nałożone przez sąd. Możliwe jest nawet pozbawienie wolności.

Dlatego niezmiernie ważne jest by w miejscach użytku publicznego znajdowały się widoczne, dobrze wyposażone apteczki, a produkty w nich zawarte miały ważną datę przydatności. Wygodne w zamontowaniu apteczki ścienne idealnie nadadzą się do powieszenia w widocznym centralnym miejscu, a jej zawartość można skomponować indywidualnie od potrzeb.

Zalety apteczki ściennej bez wyposażenia

  • Możliwość zamontowania w dowolnym, widocznym miejscu
  • Możliwość indywidualnego wyposażenia w dowolnym terminie w produkty, których nie znajdziemy w klasycznej apteczce
Zakup apteczki bez wyposażenia daje możliwość dowolnego jej skomponowania wedle własnego uznania, dobierając jej zawartość odpowiednio do miejsca przeznaczenia. Można dołączyć do niej leki lub inne produkty, których zwykle w aptece nie znajdujemy, a jest na nie zapotrzebowanie w danej lokalizacji.

Ważne by pamiętać, że apteczka jest niezwykle ważnym elementem każdego miejsca gdzie przebywają ludzie i mogą odegrać kluczową rolę w sytuacji wymagającej ratowania życia lub zdrowia osoby poszkodowane. Często są jedynym sposobem na efektowną pomoc przedmedyczną.

Szczególnie w miejscach trudno dostępnych dla służb medycznych, do których dojazd zajmie im dużo czasu. Życie i zdrowie ludzkie to najważniejsza wartość, o których trzeba pamiętać i trzeba o nie dbać

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu