wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Apteczki szkolne plecakowe

Apteczki szkolne plecakowe

Data dodania: 30-07-2019 Wyświetleń: 857
Apteczka plecakowa ma możliwość wygodnego umieszczenia na plecach, aby ręce były zawsze wolne i swobodne. Materiał, z którego został uszyty plecaczek doskonale chroni zawartość apteczki przed wilgocią oraz deszczem. Apteczki szkolne są dostępne w dwóch rozmiarach i dwóch wersjach wyposażeń, spełniających normy unijne. Apteczka szkolna 1, w mniejszym plecaku, została przygotowana zgodnie z normą DIN 13164 PLUS. Natomiast apteczka szkolna 2 - większa i bardziej pojemna posiada wyposażenie skompletowane według normy DIN 13157 PLUS. Dodatkowo umieszczono w niej między kompres schładzający, kompresy do oczu oraz worki foliowe.


altKażda z apteczek posiada w swoim składzie pełen zestaw bandaży, plastrów oraz kompresów niezbędnych do wykonania opatrunku i zabezpieczenia miejsca urazu oraz niezwykle istotny element wyposażenia każdej apteczki, czyli folię przeciwwstrząsową. Folia tego typu przyda się nie tylko w razie wypadku, ale również w czasie nagłej zmiany pogody i pogorszenia się warunków atmosferycznych, np. w górach. Bezpieczeństwo w czasie udzielania pomocy zapewnią dołączone do zestawu rękawiczki oraz maseczka do sztucznego oddychania z filtrem. Zobacz produkt plecak psp-r1


Apteczki zapewnią bezpieczeństwo uczestnikom:
  • obozów,
  • wędrówek,
  • rajdów,
  • kolonii
  • wszelkich zorganizowanych wypraw.

Doskonale sprawdzą się także podczas wakacyjnego wyjazdu z rodziną.  Zwłaszcza, że do plecaczka można włożyć dodatkowo niezbędne leki, które są używane przez nas lub przez nasze dzieci oraz środki przeciwko gorączce, środki przeciwbiegunkowe, preparaty odstraszające owady, i inne. Zapewnia to ogromną wygodę, gdyż wszytko mamy wówczas w jednym miejscu.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu