wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Artykuły BHP

Artykuły BHP

Data dodania: 01-10-2012 Wyświetleń: 1375
Artykuły BHP dla biura i nie tylko...


Artykuły BHP

Poszukują Państwo odzieży dla personelu? Chcieliby Państwo zakupić dobrej jakości produkty do spełnienia norm BHP? Zależy Państwu na kupnie dobrej jakości obuwia? Razem z nami, gwarantujemy udane zakupy i satysfakcję z podjętej współpracy. Sklep internetowy Twoja-Apteczka.pl, to nie tylko szeroki wachlarz produktów i atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim współpraca, która z pewnością Państwa zadowoli.

Jako profesjonalny sprzedawca, będący jednym z wiodących na rynku w zakresie sprzętu medycznego, BHP i pierwszej pomocy, oferujemy dziś najlepsze akcesoria BHP dla firm produkcyjnych, służb medycznych, zakładów pracy, warsztatów mechanicznych i placów budowy. W sposób szczególny oferta nasza obejmuje produkty w zakresu odzież medyczna i obuwie dla personelu medycznego, pracowników pogotowia i ratowników. Dbamy o jakość, bo na nią dziś Państwa stać.

W naszej ofercie znajduje się wszystko to, co potrzebne jest Państwu do spełnienia wymogów Państwowej Inspekcji Pracy. Posiadamy najlepszy sprzęt do wyposażenia miejsc pracy w służbie zdrowia, jak również i zadbania o BHP w miejscach pracy zatrudniających pracowników na różnorodne stanowiska.

Oprócz odzieży i obuwia medycznego, polecamy Państwu akcesoria BHP, oferujemy apteczki, fantomy i manekiny, książki medyczne, kursy pierwszej pomocy, a także przenośne zestawy pierwszej pomocy i wiele innych produktów, dzięki którym bezpieczeństwo, a także ochrona zdrowia i życia, stanowić będzie wartość priorytetową.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu online, wierząc, iż naszą ofertą, pozwolimy Państwu na dokonanie udanych, satysfakcjonujących zakupów, które będą mogły spełnić Państwa oczekiwania i wymagania. Wierzymy, iż akcesoria i sprzęt BHP, który znajduje się w naszej ofercie, będzie gwarancją zadowolenia i najwyższej jakości, przez wiele, długich i owocnych lat.

Polecamy artykuły BHP

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu