wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Brelok z kartą I-C-E

Brelok z kartą I-C-E

Data dodania: 14-06-2016 Wyświetleń: 992
Bardzo ważnymi informacjami dla ratowników są wszelkie dane o stanie zdrowia poszkodowanego, o ewentualnych alergiach oraz o lekach, które na stałe są przez niego przyjmowane. Informacje te w najprostszy sposób można uzyskać kontaktując się z członkiem rodziny poszkodowanego lub inną bliską i najbardziej zorientowaną osobą.


Brelok z grupą krwiW zestawie z breloczkiem znajduje się specjalna karta I-C-E,  In Case of Emergency, na którą wpisuje się imię i nazwisko oraz numer telefonu osoby, do  której należy dzwonić w nagłym wypadku. Tak wypełnioną kartę nosimy przez cały czas przy sobie.

Numer telefonu wybranej osoby można również wpisać w książce telefonicznej swojego telefonu komórkowego pod pozycją ICE. Na telefonie należy wówczas umieścić dołączoną do zestawu naklejkę, która będzie widocznym sygnałem, że w telefonie należy odszukać odpowiedniego kontaktu. Sprawdź 
mini apteczka brelok

Mały breloczek jest wielkości 4,5 cm x 2,2 cm i  ma doczepiony łańcuszek więc idealnie nadaje się do zawieszenia kluczy. Można go także przypiąć do plecaka lub nosić na szyi jako nieśmiertelnik. Jego waga jest praktycznie nieodczuwalna, ponieważ wynosi ona zaledwie 18 gram.

Breloczki wykonane są z kauczuku i prezentują 8 grup krwi:
ARh+, ARh-,  BRh+,  BRh-,  ABRh+,  ABRh-, 0Rh+ 0Rh-.

Serdecznie polecamy jako ciekawy prezent w przypadku,  gdy poszukujemy pomysłowego  drobiazgu dla bliskiej osoby.


Brelok z grupą krwi może uratować Twoje życie


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu