wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Czym dezynfekować rany - skuteczne odkażanie skóry

Czym dezynfekować rany - skuteczne odkażanie skóry

Data dodania: 19-08-2022 Wyświetleń: 36
Zraniona skóra wymaga możliwie najszybszego i skutecznego odkażenia, którego celem jest usunięcie drobnoustrojów, mogących przyczynić się do powstania procesu zapalnego. Należą do nich wszechobecne chorobotwórcze grzyby, bakterie oraz wirusy. Dobry preparat do dezynfekcji nie wysusza i nie podrażnia skóry, gdyż efektem tego byłoby utrudnienie i zaburzenie procesu jej gojenia. Najlepiej jeśli występuje w formie bezpośrednio gotowej do użycia.
 

Preparat do dezynfekcji ran - Neocide SprayNeocide Spray jest dostępny w bardzo wygodnej formie. Można go z łatwością aplikować nie tylko na skórę, ale również na błony śluzowe. Nadaje się do stosowania u osób dorosłych oraz u dzieci, bez ograniczeń wiekowych. Działa szybko i skutecznie, długotrwale powstrzymując namnażanie się bakterii. Zawiera w swoim składzie octenidynę oraz inne substancje czynne, które tworzą warstwę ochronną, zabezpieczając przed rozwojem infekcji.
 

Roztwór Neocide można bez obaw stosować przez dłuższy czasu:


  • do dezynfekcji skóry,
  • do dezynfekcji błon śluzowych,
  • do dezynfekcji jamy ustnej,
  • do higieny intymna,
  • w pielęgnacji oparzeń,
  • w pielęgnacji pępka u dzieci


 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu