wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Defibrylator automatyczny

Defibrylator automatyczny

Data dodania: 30-05-2017 Wyświetleń: 640
ME PAD to automatyczny defibrylator, który ratuje życie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Ceniony za prostotę obsługi oraz szereg udogodnień znacznie ułatwiających podjęcie działań oraz możliwość ich późniejszej analizy. Może być stosowany w każdym miejscu i w każdym czasie, kiedy tylko wymagają tego okoliczności.


altWyraźne komunikaty głosowe wydawane przez to urządzenie, pomagają przeprowadzić nawet niedoświadczonego użytkownika kolejno przez wszystkie etapy postępowania. Poziom głośności wydawanych instrukcji dopasowuje się do intensywności dźwięków dobiegających z otoczenia, dzięki czemu komunikaty są zawsze dobrze słyszalne. Wewnętrzna karta pamięci umożliwia zapis pięciu czynności, z których każda trwa trzy godziny.


Defibrylator umożliwia również udzielenie pomocy dzieciom, nawet w przypadku braku elektrod pediatrycznych. Automatyczny przełącznik powoduj obniżenie mocy urządzenia i stwarza warunki do zastosowanie standardowych elektrod dla dorosłych do defibrylacji dziecka. Oprogramowanie urządzenia zostało opracowane według obowiązujących obecnie wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji. Wszystkie funkcje defibrylatora podlegają kontroli, są sprawdzane w sposób automatyczny, a w przypadku wykrycia błędów włącza się alarm. Zachęcamy do zapoznania się z tym niezwykle wygodnym dla użytkownika defibrylatorem, który ma oczywiście swoje odpowiedniki zarówno w wersji półautomatycznej, jak również treningowej. Każda z nich w charakterystycznej i łatwej do odróżnienia wersji kolorystycznej.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu