wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Defibrylator ME PAD wygodny dla użytkownika

Defibrylator ME PAD wygodny dla użytkownika

Data dodania: 19-05-2017 Wyświetleń: 875
ME PAD to defibrylator nowoczesny, praktyczny, niedrogi i łatwy w użytkowaniu. Przygotowany został w taki sposób, aby mogła go użyć każda znajdująca się w pobliżu osoba, nawet zupełnie niedoświadczona. Bardzo czytelna jest również szata graficzna urządzenia, które przy pomocy migających wskaźników informuje ratownika o kolejnych etapach postępowania.


altProsty i zrozumiały przekaz jest sprawą szczególnie istotną w momencie, gdy decydująca jest każde sekunda. Urządzenie ma możliwość komunikowania się w wielu językach. Głośność wydawanych komend potrafi automatycznie dostosować do okolicznych dźwięków. W momencie wykrycia wysokiego poziomu odgłosów pochodzących z otoczenia, automatycznie zwiększa głośność wydawanych komend. Dzięki temu jest w każdym momencie dobrze słyszalny przez użytkownika.


Ogromną jego zaletą jest także przełącznik trybu defibrylacji z dorosłych na pediatryczną, który w nagłych sytuacjach umożliwia użycie elektrod przeznaczonych dla osób dorosłych, również do defibrylacji dzieci. ME PAD charakteryzuje się kompaktową obudową i ergonomicznym kształtem. Wyposażony jest w wygodny uchwyt transportowy oraz kieszeń do przechowywania elektrod. Defibrylator jest dostępny w wersji automatycznej oraz treningowej.


Zalety defibrylatora:

 
 • obsługiwane języki - polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, szwedzki, duński, włoski, czeski, portugalski, grecki, holenderski, litewski,
 • przełącznik trybu defibrylacji,
 • testy autodiagnostyczne, dzienne, tygodniowe oraz miesięczne,
 • pamięć wewnętrzna.
 • wskaźniki statusu urządzenia, poziomu naładowania baterii oraz statusu elektrod,
 • wydajność baterii - 200 wyładowań lub 8 godzin pracy w temperaturze pokojowej,
 • 5-letni okres przydatności baterii,
 • klasa szczelności IP 55 (ochrona przed wnikaniem pyłu w ilościach nie zakłócających pracy urządzenia,
  ochrona przed strumieniem wody z dowolnego kierunku)
 • odporność na upuszczenia z wysokości 1,2m na dowolną krawędź, róg lub powierzchnię.

   

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu