wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Defibrylator Primedic Heartsave AED

Defibrylator Primedic Heartsave AED

Data dodania: 06-07-2018 Wyświetleń: 811
Nagłe zatrzymanie krążenia stanowi ogromne zagrożenie dla życia człowieka. Szansę przeżycia zwiększa szybka defibrylacja. Niestety jej skuteczność spada z każdą upływającą minutą o 7-10%. Dlatego w miejscach publicznych dostęp do defibrylatorów musi być bezproblemowy. Ważne jest również właściwe i bardzo wyraźne ich oznakowanie. Defibrylator jest urządzeniem medycznym, które działając na mięsień sercowy stałym prądem, o odpowiednio dobranej energii, powoduje wytłumienie chaotycznych i bezproduktywnych impulsów elektrycznych nadając sercu prawidłowy rytm. AED umieszczane w miejscach publicznych są lekkie, łatwe do przenoszenia, mają zdolność analizy rytmu, na podstawie której decydują o konieczności defibrylacji, same dobierają poziom energii, wyposażone są w elektrody łatwe do zastosowania oraz komunikaty głosowe, które pomagają osobie nie posiadającej medycznego wykształcenia i nie będącej ratownikiem.

 


altPrimedic Heartsave AED to defibrylator nowoczesny i niezawodny. Sprzęt łatwy w obsłudze. Wyposażony w 6-letnią, nieładowalną baterię, która zapewnia możliwość wykonania do 200 wyładowań. Defibrylator został wyposażony w specjalny przycisk pediatryczny, który pozwala na użycie standardowych elektrod do defibrylacji dzieci, bez konieczności kupowania elektrod pediatrycznych. Urządzenie umożliwia szybkie podjęcie działania, gdyż włącza się samoczynnie już po otwarciu pokrywy. Stan defibrylatora podlega codziennym autotestom, o których wyniku jesteśmy na bieżąco informowani. Ogromną zaletą tego defibrylatora jest jego bezobsługowość.Primedic Heartsave można polecić:


 
  • dla straży pożarnej,
  • do miejsc publicznych,
  • obiektów sportowych,
  • domów opieki, restauracji, hoteli. 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu