wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Do czego służy podziałka na leki

Do czego służy podziałka na leki

Data dodania: 11-03-2022 Wyświetleń: 271
Kasetka na leki jest niezastąpiona w przypadku stałego lub długotrwałego przyjmowania lekarstw. Doskonale sprawdza się u osób starszych, które mogą mieć problemy z pamięcią. Kolorowa kasetka umieszczona w stałym miejscu, lub zawieszona na ścianie, okazuje się wówczas niezwykle pomocna. Obecnie na rynku mamy dostępny bardzo szeroki wybór kasetek w różnych kształtach i kolorach, oraz z różnymi podziałkami na leki. Dają nam one możliwość porcjowania leków w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. 
 


Oferowane są kasetki z podziałką na porę dnia, kasetki z podziałką na poszczególne dni tygodnia, jak również kasetki łączące obie wcześniej wymienione możliwości. Z łatwością można więc wybrać najbardziej odpowiednią dla danej osoby.
 

Podziałka na leki - do czego służyKasetka z podziałką na leki daje możliwość przygotowania leków w celu ich przyjmowania  w poszczególnych porach dnia oraz możliwość kontroli nad zażywnymi medykamentami.  Dzięki opisowi, który widnieje na kasetce, nie musimy się zastanawiać, czy wymagana dawka została w  danym dniu przyjęta. Mając do dyspozycji kasetkę z podziałką na leki, wszystkie tabletki można uszykować już z tygodniowym wyprzedzeniem, przechowując je w higieniczny i bezpieczny sposób. Kasetka jest więc niezwykle praktyczna i pomocna.
 

Podziałka na leki - gdzie sprawdzi się tak przygotowana kasetkaPodziałka na leki jest niezastąpiona w szpitalach, w domach pomocy społecznej, jak również  w domowej opiece nad chorym pacjentem. Stanowi ogromną pomoc dla pielęgniarek i personelu medycznego. Można ją również zarekomendować wszystkim osobom, które są zmuszone  do stałego przyjmowanie większej ilości leków, w określonych porach.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu