wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Elektrody klipsowe

Elektrody klipsowe

Data dodania: 22-09-2014 Wyświetleń: 945
Wysokiej jakości Elektrody klipsowe są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia badania EKG. Dzięki takiemu badaniu, diagnozowane są nieprawidłowości w pracy serca. To podstawowe badanie, które zawsze należy wykonać, w uzasadnionych przypadkach.


Dają odpowiednie możliwości dalszej interpretacji, pozwalają wskazać na przyczynę zaburzeń i podjąć dalsze leczenie. Dlatego w każdej placówce medycznej, w której wykonywane jest tego typu badaniu, muszą być na wyposażeniu różnorodne akcesoria, które są niezbędne do jego właściwego przeprowadzenia. Ważne jest to dlatego, by nie zniekształcać wyników badań – wtedy będą one wiarygodnym źródłem informacji dla lekarza.
 

Elektrody klipsowe – dlaczego tak wiele zależy od ich jakości


Tak więc elektrody, które są używane wraz z pozostałą aparaturą do badania EKG, mają niebagatelne znaczenie. Dlatego przygotowano ich szeroki wybór. Można je dobrać według swoich indywidualnych potrzeb. To sprzęt atestowany, posiadający specjalne certyfikaty i zezwolenia, pochodzący od renomowanych, godnych zaufania producentów. To bardzo ważne, by uniknąć zniekształcania wyników pomiaru, jak i zapewnić pacjentom maksymalny komfort.
 

Elektrody klipsowe – ich zróżnicowanie


Tego typu akcesoria można dobrać pod względem tego, czego od nich oczekujemy, można znaleźć już na rynku elektrody do badania dzieci, jak i osób starszych. Dobiera się je też w zależności od tego, jaki mamy w danej placówce medycznej aparat EKG. Trzeba odpowiednią elektrodę dopasować do urządzenia danej marki - wtedy będzie wszystko dobrze działać, zapewniając pacjentom przeprowadzenie prawidłowego badania, a lekarzom i pielęgniarkom ułatwiając parce.

Elektrody klipsowe muszą:

  • być wytrzymałe i zdatne do użytku przez długi czas,
  • zapewnić pacjentom komfort w czasie badania,
  • być wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów,
  • zapewniać uzyskanie prawidłowych, niezaburzonych wyników pomiaru,
  • być łatwe w montażu,
  • dostępne w różnych wersjach, dla dzieci i dorosłych.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu