wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Elektrody szczękowe

Elektrody szczękowe

Data dodania: 22-09-2014 Wyświetleń: 1006
Nowoczesne Elektrody szczękowe pozwalają na skuteczne przeprowadzenie badań weterynaryjnych. Badanie EKG daje wspaniałe możliwości diagnostyczne.


Jest wykorzystywane dni tylko w diagnozowaniu ludzi, lecz także zwierząt. Tak więc w każdej lecznicy weterynaryjnej, jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia powinny być takie proste w użyciu, wydajne, tanie i bezpieczne elektrody szczękowe. Dzięki nim można badanie przeprowadzić błyskawicznie, bezproblemowa, nie narażając ani siebie, a i zwierzęcia na niepotrzebny stres.
 

Elektrody szczękowe – w jakim celu się je stosuje


Te proste, podstawowe akcesoria są używane przez weterynarzy, w codziennej praktyce. Pozwalają na przeprowadzenie badań zużyciem sprzętu EKG na różnych gatunkach zwierząt. Świetnie sprawdza się np. w przypadku psów. Nie można narażać czworonogów na dodatkowy stres, gdyż mogłoby to im zaszkodzić, a poza tym przeszkodzić w przeprowadzeniu badania, które może uratować zdrowie lub życie.
 

Elektrody szczękowe – dlaczego są tak skuteczne


Elektrody szczękowe mają tę niewątpliwą zaletę, ze ich szybkie założenie jest bardzo proste i nie wymaga wprawy. Dobrze się trzymają szczeki, gdyż wyposażone są w mocny uchwyt-żabkę. Dzięki temu nie trzeba ich długo i mozolnie przymocowywać, co w niektórych sytuacjach mogłoby być poważnie utrudnione, a w innych – niemożliwe.

Dlatego tak ważne jest, aby ułatwiać sobie wykonywanie zadań, bo gdy mamy do czynienia ze zwierzętami, należy minimalizować ich stres. Tym samym lepiej im pomagamy, mogąc jednocześnie w komfortowy sposób wykonywać swoje obowiązki. Nowoczesne elektrody są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Dlatego tak dobrze przewodzą, zapewniając jednocześnie stuprocentowe bezpieczeństwo i maksymalny komfort zwierzęciu. Jest to szczególnie ważne, bo inaczej – można by w ogóle uniemożliwić sobie przystąpienie do badania.
Elektrody tego typy muszą:
  • być wydajne i tanie,
  • wytrzymałe i starczać na długo,
  • zapewnić wygodną pracę,
  • umożliwiać szybkie przeprowadzenie badanie,
  • być bezpieczne i skuteczne.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu