wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Fantom Brayden - nowoczesność i trwałość

Fantom Brayden - nowoczesność i trwałość

Data dodania: 21-06-2016 Wyświetleń: 912
Czynne i świadome uczestnictwo w zajęciach znacznie przyspiesza proces zapamiętywania materiału i przekłada się na skuteczność nauki. Zajęcia praktyczne pozwalają potwierdzić stopień zrozumienia przekazanej teorii i sprawić, że po którymś z kolei ćwiczeniu, zadania wykonywane są mechanicznie, bez zastanawiania się na sposobem ich przeprowadzenia.


Fantom BraydenWiadomości szybko i skutecznie się utrwalają. Uczeń, który na bieżąco widzi efekty swojej pracy jest bardziej zmotywowany. Ma także możliwość korygowania popełnionych błędów.

Fantom Brayden to nowoczesny manekin, który ma za zadanie w naoczny sposób przedstawić przebieg procesu resuscytacji oraz pokazać jego efekty. W tym właśnie celu został wyposażony w szereg diod, które potwierdzają właściwe wykonywanie wszystkich wymaganych czynności. Sygnalizują prawidłową głębokość ucisków oraz ich właściwe tempo. Sygnalizacje rozmieszczone są w miejscu tętnic podobojczykowych, w miejscu tętnic szyjnych oraz na czole manekina.

Fantom jest idealnie przygotowany do przeprowadzania zajęć grupowych, gdyż została w nim zastosowana specjalna technologia zwiększająca żywotność baterii. Spośród jego zalet należy wymienić również realistyczne unoszenie się i opadanie klatki piersiowej, wymagane odchylenie głowy oraz podniesienie brody do prawidłowego udrożnienia dróg oddechowych a także możliwość zaciśnięcia nosa.

Wszystko to przekłada się na jego praktyczność.  Wykonany z materiałów bezpiecznych, wysokiej klasy i bez zawartości lateksu nie powoduje powstania uczuleń. Trwały i wytrzymały, jest idealnym manekinem na zajęcia przeprowadzane w szkołach. Pozytywnie przeszedł test aż 1.000.000 uciśnięć.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu