wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Fantom do nauki pielęgnacji noworodka

Fantom do nauki pielęgnacji noworodka

Data dodania: 22-09-2017 Wyświetleń: 907
Niezwykle realistycznie wykonany fantom pielęgnacyjny, który precyzyjnie odtwarza wygląd nowo narodzonego dziecka. Model ma otwarte oczy, dobrze uwidocznioną pępowinę oraz miękkie części czaszki, które naturalnie występują u tak małych dzieci. Został również wyposażony w pieluszkę, a na rączce ma umieszczoną plakietkę informacyjną.


altRealistyczne odczucie w czasie wykonywania czynności pielęgnacyjnych zwiększają ruchome połączenia kończy górnych oraz kończyn dolnych, a także bardzo delikatna powłoka winylowa, imitująca naturalną skórę noworodka. Jest to doskonała propozycja dla szkół rodzenia oraz szkół medycznych, w których odbywają się ćwiczenia z zakresu pielęgnacji tak małych dzieci, wymagających przecież szczególnej delikatności, troski oraz opieki. Pozwala przyszłym rodzicom oraz położnym poznań i nabyć właściwe odruchy i cenne doświadczenie, które z całą pewnością okaże się pomocne w późniejszym kontakcie z prawdziwym dzieckiem. Istnieje możliwość wyboru chłopca lub dziewczynki. Fantom waży 2 kg i ma długość 50 cm.
 

Fantom doskonale nadaje się do prezentowania wszelkich czynności, które związane są z opieką oraz pielęgnacją, takich jak:
 
  •     mycie,
  •     zmiana pieluchy,
  •     bezpieczne podnoszenie,
  •     prawidłowe trzymanie,
  •     karmienie i przebieranie.


 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu