wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Fantom do nauki resuscytacji

Fantom do nauki resuscytacji

Data dodania: 06-05-2016 Wyświetleń: 736
Fantomy okazują się niezbędne do prawidłowej nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dzięki ich wykorzystaniu każda ucząca się osoba ma możliwość przećwiczenia wszystkich koniecznych czynności ratunkowych oraz wypracowania odpowiednich nawyków.


alt Dzięki zastosowaniu manekinów szkoleniowych zajęcia nie są tylko teorią. Stają się dużo ciekawsze, gdy można w nich czynnie uczestniczyć.
Dużo łatwiej też przyswoić sobie i zrozumieć omawiany materiał.

Serdecznie polecamy fantom do nauki resuscytacji, w atrakcyjnej i przystępnej cenie. Model idealny do przeprowadzania podstawowych szkoleń
z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Wykonany z materiału, który zapewnia bardzo realistyczne odczucie w trakcie nauki. Posiada również dobrze zaznaczone wszystkie punkty anatomiczne, które są niezbędne w celu prawidłowego określenia miejsca przyłożenia rąk do masażu serca.

Fantom dedykowany jest wszelkiego rodzaju placówkom oświatowym, szkołom medycznym, placówkom służby zdrowia oraz innym jednostkom
i firmom prowadzącym zajęcia z zakresu udzielenia pierwszej pomocy. Model został zaprojektowany zgodnie z wytycznymi dotyczącymi resuscytacji krążeniowo-oddechowej,  ECC (krążenia pozaustrojowego) oraz  AHA (Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego) 2010.
Jego obsługa nie stanowi problemu, jest również łatwy do utrzymania w czystości.


W komplecie z fantomem znajduje się również praktyczna torba służąca do jego przechowywania i wygodnego transportu.


 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu