wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Fotele masujące

Fotele masujące

Data dodania: 15-09-2014 Wyświetleń: 1045
Specjalnie zaprojektowane Fotele masujące to znakomity sposób na poprawienie sobie samopoczucia fizycznego oaz psychicznego na co dzień.


Idealne zarówno do zastosowania domowych, jak i w profesjonalnych gabinetach. Mają niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o poprawę krążenia, redukują dolegliwości bólowe i ogólnie poprawiają komfort życia. Dzięki ich odpowiedniej budowie, działają na te partie ciał, które na ogół wymagają w sposób szczególny redukcji napięcia i pozbycia się bólu. Zapewniają maksymalny komfort użytkowania, dlatego są tak przydatne na co dzień. Zobacz również ten produkt - nakładka masująca na fotel - idealna dla kierowców.
 

Fotele masujące – dlaczego są tak przydatne


Tego typu świetnie zaprojektowane urządzenia, zapewniające maksymalny komfort oraz wygodę, pozwalają na odbycie sesji terapeutycznej w warunkach domowych, bez udziału masażysty. Dzięki możliwości dostosowania swoich funkcji do potrzeb danego pacjenta, wykazują szeroką przydatność i są bardzo uniwersalne. Sterowanie ręcznie – bardzo proste, intuicyjne, pozwala szybko dostosować zakres działania urządzenia do swoich indywidualnych preferencji oraz konkretnych wymagań.
 

Fotele masujące – jakie ma zalety korzystanie z nich


W czasie oddawania się innym relaksującym czynnościom, takim jak czytanie czy oglądanie tv, można jednocześnie zadbać o poprawę swojego komfortu. Takie właśnie zalety mają fotele masujące. Wysyłają one impulsy o wybranej intensywności, które idealnie docierają do tych miejsc, w których najbardziej takie działanie jest pożądane. Dlatego pozwalają poprawić krążenie, przynieść ulgę w bólach mięśni czy też w bólach kręgosłupa itd.

Doskonałe są dla osób, których codzienna praca wymaga np. wielogodzinnego siedzenia, co niekorzystnie oddziałuje na układ krążenia, jak i dla osób schorowanych, które przez znaczną część doby muszą leżeć. To znakomity sposób na przywrócenie sprawności.
Fotele masujące:
  • są doskonałym elementem wyposażenia gabinetów terapeutycznych, placówek medycznych, salonów spa,
  • mogą też być z powodzeniem stosowane w warunkach domowych, jako uzupełnienie umeblowania w pokoju wypoczynkowym,
  • przydatne są dla osób schorowanych, cierpiących na zaburzenia krążenia, jak i na różne dolegliwości bólowe.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu