wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Inhalator rodzinny

Inhalator rodzinny

Data dodania: 29-05-2018 Wyświetleń: 618
Inhalator Intec Cirro umożliwia skuteczne dawkowanie leków zmniejszających skutki alergii. Jego solidna konstrukcja stanowi gwarancję długotrwałego użytkowania sprzętu. Intec Cirro to inhalator, który może być używany przez całą rodzinę. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria wymienne, takie jak nebulizator, przewód powietrza oraz maska do inhalacji.


altUrządzenie jest małe, praktyczne i poręczne. Wyposażone zostało w duży uchwyt zapewniający wygodne przenoszenie. Gładka obudowa, brak wystających elementów oraz ostrych krawędzi czyni inhalator bezpiecznym dla małych dzieci. Inhalator jest przystosowany do wziewnego podawania preparatów leczniczych stosowanych w przypadku przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, w astmie, alergiach oraz innych chorobach układu oddechowego. Urządzenie charakteryzuje się małym zużyciem energii, przeznaczone jest do pracy ciągłej i posiada dobre parametry pracy:
 
 • rozmiar cząsteczki: 0,5-10 um,
 • MMAD: 3 um,
 • średnia szybkość inhalacji: 0,3 ml/min.
 • zakres przepływu powietrza: 5-8 l/min.,
 • wymiary: 188 x 106 x 188 mm,
 • poziom hałasu: ok. 55 dB.


Wyposażenie inhalatora:
 

 1. Maska dla osób dorosłych
 2. Maska dziecięca
 3. Ustnik
 4. Filtry wymienne
 5. Przewód powietrza
 6. Nebulizator

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu