wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Intec Cirro - praktyczny inhalator rodzinny

Intec Cirro - praktyczny inhalator rodzinny

Data dodania: 02-12-2016 Wyświetleń: 941
Właściwie dobrany inhalator to podstawa skutecznej inhalacji. Dlatego zastanawiając się nad zakupem tego typu urządzenia, nie należy sugerować się jedynie ceną. Dobrze wybrany i prawidłowo użytkowany inhalator może dobrze nam służyć przez okres wielu lat.


altPolecamy inhalator Intec Cirro, przeznaczony dla całej rodziny. Mogą z niego korzystać zarówno dorośli, jak również dzieci oraz niemowlęta. Oczywiście pod warunkiem, że każdy będzie miał swój własny zestaw akcesoriów wymiennych, czyli nebulizator, przewód powietrza, maseczkę do inhalacji lub ustnik czy też smoczek, w przypadku najmłodszych dzieci. Inhalator Cirro to nieduże i bardzo poręczne urządzenie, wyposażone w ergonomiczny uchwyt, który ułatwia jego przenoszenie. Obudowa jest gładka, nie ma żadnych wystających czy też ostrych krawędzi, które mogłyby skaleczyć dziecko.  Przeznaczony jest do inhalowania lekami stosowanymi w przypadku przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, astmy, alergii oraz innych chorób układu oddechowego. Urządzenie charakteryzuje się małym zużyciem energii, przeznaczone jest do pracy ciągłej i posiada dobre parametry pracy:

 
  • rozmiar cząsteczki: 0,5-10 um,
  • MMAD: 3 um,
  • średnia szybkość inhalacji: 0,3 ml/min.,
  • zakres przepływu powietrza: 5-8 l/min.,
  • wymiary: 188 x 106 x 188 mm,
  • poziom hałasu: ok. 55 dB.


W pakiecie znajduje się przewód powietrza, ustnik, maska do nebulizacji dla dorosłych, maska do nebulizacji dla dziecka, nebulizator oraz filtry. Opcjonalnie istnieje również  możliwość dokupienia smoczka dla niemowląt.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu