wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Jedno urządzenie, a cztery zadania - latarka wielofunkcyjna

Jedno urządzenie, a cztery zadania - latarka wielofunkcyjna

Data dodania: 10-11-2016 Wyświetleń: 808
Praktyczne urządzenie łączące w sobie cztery niezwykle istotne funkcje, które mogą okazać się przydatne w czasie podróży. Nie zajmuje wiele miejsca, a warto żeby było na wyposażeniu każdego pojazdu.


Urządzenie, które zapewni możliwość wyjścia z samochodu w przypadku zacięcia się drzwi, umożliwi przecięcie pasów, gdy dojdzie do ich zablokowania, a w trudnych warunkach pogodowych lub w nocy, zasygnalizuje miejsce wypadku. Awaryjny sygnalizator świetlny operuje światłem generowanym przez 9 ledowych żarówek w czerwonym kolorze. Światło to wykazuje się jasnością aż 5000 mcd i może działać przez 36 godzin. Zwykła latarka przyda się, gdy przy słabym oświetleniu lub w ciemności zajdzie konieczność wymiany koła w samochodzie, uzupełnienia płynów technicznych lub usunięcia innej awarii, która przytrafiła się w czasie podróży. Ostrze noża zostało zabudowane w taki sposób, żeby w czasie korzystania z niego nie doszło do przypadkowego skaleczenia ani zranienia. Latarka może pracować całą dobę, bez konieczności wymiany baterii. Lampkę nadającą sygnał ostrzegawczy można bez problemu ustawić na samochodzie bez obawy, że spadnie. Do tego właśnie celu została przygotowana specjalna podstawa magnetyczna.


Funkcje urządzenia:alt
 
  • nóż do przecięcia pasów,
  • młotek do rozbicia szyby,
  • latarka,
  • alarmowy sygnalizator świetlny.
 
 
 W związku z tym, że za oknami szybko robi się już ciemno, dni są szare, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów deszczu lub śniegu jest bardzo duże, polecamy prezentowaną latarkę 4w1. Zwiększy ona bezpieczeństwo podróży, a mając ją przy sobie będziemy mieli pewność, że światła nam nie zabraknie.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu