wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Kasetka na leki - systematyczność i właściwe rozplanowanie

Kasetka na leki - systematyczność i właściwe rozplanowanie

Data dodania: 21-04-2017 Wyświetleń: 972
Kasetka na leki umożliwia prawidłowe rozdzielenie przyjmowanych tabletek i pomaga pamiętać o ich pobieraniu w określonych porach dnia. Jest niezastąpiona dla personelu sprawującego opiekę nad pacjentami w szpitalach i domach pomocy społecznej, dla osób opiekujących się chorymi członkami rodziny, dla osób starszych, jak również dla wszystkich, którzy są zmuszeni na stałe przyjmować lekarstwa.


altDaje możliwość uporządkowania medykamentów, właściwego ich rozdzielenia oraz higienicznego przechowywania. Doskonale sprawdza się również w czasie podróży. Stosowanie kasetek na leki umożliwia również dokładne kontrolowanie porcji zażywanych leków. Nieraz należy uważać, aby nie pominąć żadnej dawki leku, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Dzięki opisowi na kasetce nie trzeba się zastanawiać czy dana dawka została przyjęta.


Szeroki wybór kasetek, które różnią się wielkością, ilością  podziałek oraz kształtem,  pozwala każdemu wybrać właściwą dla siebie opcję. Serdecznie polecamy kasetką na leki na cały tydzień, składającą się z siedmiu pojemniczków, z których każdy został opisany dniem tygodnia oraz wyróżniony innym kolorem. Wszystkie pojemniczki mają przygotowane trzy podziałki przeznaczone na leki przyjmowane rano, w południe oraz wieczorem. Kasetka jest bardzo praktyczna i prosta w obsłudze. 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu