wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Krzesełka transportowe Kartsana

Krzesełka transportowe Kartsana

Data dodania: 15-09-2014 Wyświetleń: 1034
Niezwykle ważne jest, by w czasie transportu osoby chorej, nie w pełni sprawnej, zachować dodatkowe środki ostrożności, oprócz tych, które są stosowane w stosunku do każdego pasażera.


Właśnie w tym celu powstały Krzesełka transportowe Kartsana, specjalnie zaprojektowane, mające ułatwiać transport, np. do szpitala, na zabiegi, rehabilitację itd. Przewożenie niepełnosprawnych zdecydowanie wymaga zapewnienia im maksymalnego komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa. Odpowiednie unieruchomienie sprawia, że osoba tak nie będzie narażona na możliwe urazy.
 

Krzesełka transportowe Kartsana – dlaczego są tak przydatne


Dzięki odpowiedniej budowie, krzesełka te są bardzo łatwe w użytkowaniu, a jednocześnie sprawiają, że osoba w nich umieszczona, czuje się bezpiecznie i wygodnie. Lekkie – ważą nie więcej niż 7 kg, składane, poręczne. Bardzo łatwe w obsłudze, poradzi sobie z tym nawet osoba niemająca doświadczenia w opiece nad chorym. W dodatku zostały wykonane z odpowiednio dobranego materiału, trwałego, mocnego, odpornego na uszkodzenia. Są też łatwe do zachowania w nienagannej czystości, mogą być użytkowane przez wiele osób.
 

Krzesełka transportowe Kartsana – dlaczego warto je nabyć


Tego typu sprzęt medyczny jest niezbędnym elementem wyposażenia jednostek ratowniczych jak i szpitali. Przydaje się także osobom, które zajmują się niepełnosprawnymi na co dzień i chcieliby poprawić komfort swojej pracy, jak i zadbać o zapewnienie jak najlepszych warunków w czasie transportu dla osoby niepełnosprawnej.
Ich niezaprzeczalne zalety, to:
  • lekka, składana konstrukcja,
  • łatwość zachowania w higienicznej czystości,
  • zapewnienie wygody i bezpieczeństwa,
  • wytrzymały materiał - aluminium
Takie krzesełko jest więc nieodzownym elementem, który ma za zadanie doskonale przysłużyć się w opiece nad osobami wymagającymi pomocy. Zaprojektowane zostało zgodnie z sugestiami specjalistów, ulepszone i udoskonalone. Bardzo praktyczne i wygodne w stosowaniu. Poprawiające codzienne funkcjonowanie, czyniące zwykłe, podstawowe czynności łatwiejszymi.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu