wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Latarka wielofunkcyjna samochodowa

Latarka wielofunkcyjna samochodowa

Data dodania: 13-04-2018 Wyświetleń: 794
Latarka wielofunkcyjna to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdym samochodzie. Przydatna w czasie awarii oraz w gdy dojdzie do wypadku. Łączy w sobie cztery niezwykle istotne funkcje, a przy tym zajmuje bardzo niewiele miejsca.
 


altPosiadając tego typu latarkę samochodową, możesz rozbić szybę i wydostać się z samochodu, gdyby doszło do zacięcia się drzwi. Umieszczone w urządzeniu bezpieczne ostrze, pozwoli szybko przeciąć pasy bezpieczeństwa w razie ich zablokowania. Możesz również oznaczyć i zasygnalizować miejsce zdarzenia, zapewniając tym samym bezpieczeństwo sobie, innym uczestnikom zdarzenia oraz pozostałym użytkownikom drogi. Jest to szczególnie istotne w porze wieczornej, nocnej oraz w czasie trudnych warunków pogodowych.
 


Awaryjny sygnalizator świetlny operuje światłem generowanym przez 9 czerwonych żarówek LED. Światło to wykazuje się jasnością aż 5000 mcd i może działać przez 36 godzin. Latarka przyda się, gdy przy słabym oświetleniu lub w ciemności zajdzie konieczność wymiany koła w samochodzie, uzupełnienia płynów technicznych lub usunięcia innej awarii, która przytrafiła się w czasie podróży. Ostrze noża zostało zabudowane w taki sposób, żeby w czasie korzystania z niego nie doszło do przypadkowego skaleczenia ani zranienia. Latarka może pracować całą dobę, bez konieczności wymiany baterii. Lampkę nadającą sygnał ostrzegawczy można bez problemu ustawić na samochodzie bez obawy, że spadnie. Do tego właśnie celu została przygotowana specjalna podstawa magnetyczna.

 Wyposażenie i parametry techniczne latarki ratunkowej:

 

  •  młotek do zbijania szyb,
  • ostrze do cięcia pasów,
  • praktyczna latarka,
  •  sygnalizator świetlny.
  • waga 200g,
  • żarówka 2,5V,
  • zasilanie bateryjne (2 baterie typu AA).
     

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu