wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Mały poręczny inhalator

Mały poręczny inhalator

Data dodania: 26-04-2016 Wyświetleń: 1057
Inhalator membranowy Mesh jest ciekawą nowością na rynku inhalatorów, gdyż łączy ultradźwiękową metodę inhalacji z możliwością aplikacji wszystkich leków, które normalnie wymagały zastosowania tradycyjnych inhalatorów tłokowych. Został pod tym kątem dokładnie przebadany, a wyniku przeprowadzonych testów potwierdzono, że urządzenie nie generuje ciepła  mogącego wpływać na zmianę struktury molekularnej leków.


altPosiada specjalną przygotowaną membranę, która nie zapycha się nawet w przypadku podawania preparatów o większej gęstości. Ogromną jego zaletą jest niewielka waga (bez baterii zaledwie 150 g), mały rozmiar (5,5x6x12,7cm) oraz bateryjne zasilanie. Opcjonalnie ma oczywiście możliwość podłączenia do prądu, trzeba tylko dokupić zasilacz.

Jest niezwykle mobilny, mieści się do kieszeni. Może być z powodzeniem używany w pracy, w szkole, w czasie podróży, na wyjazdach i wycieczkach. Jest to doskonały inhalator dla osób chorujących na astmę lub inne schorzenia wymagające regularnego przyjmowania leków, gdyż zawsze można mieć go przy sobie.

Warto zwrócić również uwagę na cichą pracę inhalatora i całkowity brak hałasu, który zwykle towarzyszy pracy tradycyjnego sprzętu kompresorowego. Średnia szybkość inhalacji wynosi 0,25 ml/min, a powstałe cząsteczki mają wielkość 4,8 mikrometrów.

W komplecie znajduje się maseczka dla dziecka, dla osoby dorosłej, ustnik oraz etui chroniące urządzenie w czasie transportu i zapewniające komfortowe jego przechowywanie.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu