wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Masaż stóp naturalnymi kamieniami

Masaż stóp naturalnymi kamieniami

Data dodania: 26-11-2020 Wyświetleń: 435
Zgodnie z tradycyjną medycyną chińską, stopa stanowi niezwykle ważną część ciała człowieka, gdyż to właśnie w niej mieszczą się strefy relaksacyjne, a każda z nich odpowiada konkretnemu narządowi naszego ciała. Ucisk stref relaksacyjnych sprawia, że polepsza się ich ukrwienie, co skutkuje poprawą krążenia krwi w narządach, którym te strefy są przypisane.


altZgodnie z tradycyjną medycyną chińską, stopa stanowi niezwykle ważną część ciała człowieka, gdyż to właśnie w niej mieszczą się strefy relaksacyjne, a każda z nich odpowiada konkretnemu narządowi naszego ciała. Ucisk stref relaksacyjnych sprawia, że polepsza się ich ukrwienie, co skutkuje poprawą krążenia krwi w narządach, którym te strefy są przypisane. Jest to niezwykle korzystne, gdyż składniki odżywcze są transportowane o wiele szybciej i skuteczniej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, odpowiedzialne za powstawanie wielu chorób. W oparciu o tę wiedzę opracowano obuwie Akupres. Buty są niezwykle praktyczne, gdyż umożliwiają korzystanie z masażu i czerpanie płynących z niego korzyści w zaciszu własnego domu.

Do wytwarzania tego niezwykłego obuwia został wykorzystane 3 rodzaje naturalnych kamieni:
 
  • kamienie zielone/żółte (jadeity)- o działaniu wysoko energetycznym,
  • kamienie czarne/szare (bazalty) - o działaniu silni magnetycznym,
  • kamienie białe/różowe (marmury) - wykazujące silne właściwości kojące.

Pobudzanie zakończeń nerwowych w stopach, wspomaga leczenie ponad 200 chorób oraz dolegliwości, wzmacnia organizm, zwiększa siłę życiową. Obuwie Akupres można szczególnie polecić osobom, którym często marzną stopy, mającym problemy z krążeniem, bólami stawów, osobom skarżącym się na często głowy, reumatyzmem oraz zmagającym się bezsennością.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu