wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Maska Respimask

Maska Respimask

Data dodania: 05-04-2020 Wyświetleń: 438
Maska Respimask to idealna ochrona przed zewnętrznymi czynnikami środowiska, która sprawdzi się dla całej rodziny. Maska chroni przed zanieczyszczeniami powietrza: pyłem smogiem oraz pyłkami, zatrzymuje przy tym bakterie, wirusy, roztocza i grzyby przed wtargnięciem niepożądanych drobnoustrojów do organizmu, chroniąc użytkownika przed infekcją.


altSwoje zalety maska zawdzięcza specjalnie opracowanej membranie, która nie przepuszcza nawet najdrobniejszych cząstek. Nie bez znaczenia jest również specjalny kształt prezentowanej maski oraz dołączony do niej pasek przy nasadzie nosa. Elementy te zapewniają świetną przyczepność maski, a więc i bardzo dobrą szczelność, która się z tym wiąże. Unikalne cechy zastosowanej membrany RESPILON® zostały przetestowane i udowodnione w renomowanych laboratoriach, takich jak EMPA (Szwajcaria), VUT (Czechy) i Nelson Laboratories (USA). ReSpimask posiada znak CE. Zobacz także maska cpr.


Maski Respimask zostały przygotowane z myślą o wszystkich członkach rodziny, dostępne są więc w różnych rozmiarach. Daje to gwarancję, że szczelność i funkcjonalność maski nie zmaleje, jak to ma niejednokrotnie miejsce przy uniwersalnych rozmiarach.


 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu