wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Nebulizatory

Nebulizatory

Data dodania: 12-10-2012 Wyświetleń: 1403

Zapraszamy do zakupu profesjonalnych nebulizatorów oraz inhalatorów. W naszym sklepie medyczny znajdą Państwo duży wybór sprzętu zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych.Nebulizatory - akcesoria do inhalacji


Nebulizacja jest to zabieg medyczny, który polega na podawaniu pacjentowi płynnych leków w postaci aerozolu, a więc rozpylonej mgły, która ma za zadanie przyspieszyć działanie leku i ograniczyć wszelkie możliwe skutki uboczne. Nebulizatory pozwalają na wykonanie inhalacji poprzez usta, rurkę intubacyjną lub otwór tracheotomijny do oskrzeli i płuc.

Poprzez nebulizatory możemy w taki sposób wprowadzić do organizmu człowieka między innymi sól fizjologiczną, leki mukolityczne, leki rozszerzające drogi oddechowe i leki przeciwzapalne.

Nasz sklep medyczny, który oferuje akcesoria i sprzęt medyczny, w swojej ofercie posiada profesjonalne, w pełni unowocześnione i skuteczne w działaniu nebulizatory, dzięki którym zabiegi tego typu, są bezbolesne, szybkie i co najważniejsze, dające zamierzone efekty.

Doskonale wiemy, jak ważny jest sprzęt, który stosujemy we wszelkich przypadkach, czy to ratujących życie, czy poprawiających stan zdrowia, czy działających profilaktycznie. Kupując nebulizatory, można zapewnić swoim pacjentom minimum przykrości, maksimum korzyści. Wiele leków wywołuje duże skutki uboczne dla organizmu, których zwalczenie jest całkowicie niemożliwe lub wymaga czasu. Wykorzystując do działania nebulizatory, które poleca nasz internetowy sklep medyczny, ograniczamy działanie leków na organizm do minimum. Lek trafia w określone miejsce i działa tak, jak powinien w danej chorobie, nie szkodząc przy tym innym częściom naszego ciała.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu