wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Neseser pielęgniarki - praktyczna torba z wyposażeniem

Neseser pielęgniarki - praktyczna torba z wyposażeniem

Data dodania: 14-02-2017 Wyświetleń: 1193
Neseser dla pielęgniarki to wygodna, praktyczna i poręczna torba wyposażona w sprzęt niezbędny w czasie codziennej praktyki pielęgniarskiej. Nowoczesne rozwiązania, zarówno w sposobie konstrukcji torby, jak również zastosowany do jej szycia materiał to gwarancja wygody w użytkowaniu, odporności na uszkodzenia i zabrudzenia, oraz niczym nieutrudnionego dostępu do całej zawartości.


altWygodny transport nesesera został zapewniony przez wszyte uchwyty do przenoszenia w ręku oraz pasek, który umożliwia  przewieszenie torby przez ramię. Można więc wybrać dowolną formę jej transportu, najbardziej odpowiadającą i najwygodniejszą dla danego użytkownika. Wyposażenie prezentowanego nesesera zapewnia możliwość wykonania iniekcji, przetaczania płynów infuzyjnych, płukanie pęcherza moczowego lub przetoki oraz wykonywanie opatrunków i niezbędnych zabiegów.

W torbie zostało również umieszczone ampularium z miejscem na 60 ampułek, komplet rurek ustno-gardłowych, maseczka do sztucznego oddychania typu pocket i aparat do pomiaru ciśnienia krwi. Przygotowany został także zestaw chroniący przed zakażeniem, w którego skład wchodzą maseczki fizelinowe na twarz,rękawiczki oraz płyn odkażający.
Serdecznie polecamy neseser jako zestaw profesjonalnie przygotowanego sprzętu, niezbędnego w odpowiedzialnym i wymagającym zawodzie pielęgniarki. Z całą pewnością spełni wszelkie stawiane mu oczekiwania ze względu na wysoką jakość, dobre oznakowanie oraz niezależny dostęp do wszystkich kieszeni niosący za sobą wygodę użytkowania. Na życzenie klienta neseser może zostać dodatkowo doposażony w sprzęt dla położnej środowiskowej.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu