wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » OSP-R1 zestaw ratownictwa

OSP-R1 zestaw ratownictwa

Data dodania: 15-11-2019 Wyświetleń: 658
Polecamy zestaw OSP-R1, który umożliwia właściwe wyposażenie jednostek ratunkowych. Zapewnia niezbędny sprzęt medyczny oraz materiały opatrunkowe. Zestaw Ratownictwa Medycznego OSP R1 jest dedykowany jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej, stanowi również wyposażenie samochodów operacyjnych PSP.  Zawarty wewnątrz sprzęt umożliwia profesjonalne udzielenie niezbędnej pomocy osobom poszkodowanym w wyniku różnych zdarzeń losowych.


altZastosowanie sprzętu:

 
  • zabezpieczenie dróg oddechowych,
  • prowadzenie oddechu kontrolowanego lub wspomaganego,
  • zabezpieczenie i stabilizacja złamań, zwichnięć, jak również skuteczne działanie w przypadku podejrzenia powstania tego typu urazów,
  • opatrywanie ran,
  • opatrywanie oparzeń,
  • tamowanie krwotoku,
  •  zapewnienie pacjentowi właściwego komfortu termicznego.
 

Torba do zestawu została uszyta z mocnego materiału. Jest więc niezwykle wytrzymała, odporna na rozdarcie czy też ścieranie. Posiada konstrukcję umożliwiającą szybki i niczym nieutrudniony dostęp do całego sprzętu. Została przygotowana do przenoszenia na różne sposoby. W tym celu wyposażono ją w różnego rodzaju uchwyty transportowe. Zamki wzbogacone zostały również w dodatkowe uchwyty mające za zadanie maksymalne ułatwienie otwierania kieszeni, co daje dużą oszczędność czasu i przyspiesza prowadzone działania.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu