wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Pierwsza Pomoc na miejscu zdarzenia

Pierwsza Pomoc na miejscu zdarzenia

Data dodania: 11-10-2012 Wyświetleń: 1099

Pierwsza Pomoc w wielu sytuacjach ma ogromne znaczenie. Przyjazd ratowników medycznych w zależności od odległości może nawet trwać kilkanaście do kilkudziesięciu minut - w tym czasie osobie potrzebującej powinien udzielić pomocy każdy kto znajdzie się w pobliżu.Pierwsza Pomoc

Czy zdajemy sobie sprawę z tego, iż w wielu sytuacjach pierwsza pomoc może uratować czyjeś życie? Czy potrafimy udzielać pierwszej pomocy? Czy w razie wypadku, bylibyśmy w stanie pomóc poszkodowanemu? Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wiele może dać kurs pierwszej pomocy, znajomość pewnych zasad przy określonych stanach, umiejętność korzystania z różnorodnych sprzętów. Nagły wypadek na drodze, zasłabnięcie współpracownika w pracy, upadek przypadkowej osoby na ulicy. Różnorodnych sytuacji jest, co nie miara i tylko od naszego zaangażowania i znajomości zasad pierwszej pomocy może zależeć, czy uratujemy czyjeś życie, życie, które ten ktoś ma tylko jedno.

Stawiając na nasz sklep medyczny, otrzymają Państwo zestaw produktów do udzielenia pierwszej pomocy, niezbędne zestawy do reanimacji, a także pierwsza pomoc kurs, który przyda się każdemu, dla kogo najważniejszą kwestią jest ludzie życie. Przygotowując dla Państwa ofertę, stworzyliśmy szereg rozwiązań, które związane są z udzielaniem pierwszej pomocy. Oferujemy apteczki podróżne i stacjonarne, drobny sprzęt ratowniczy, maski ratownicze, wyposażenie samych apteczek i inne potrzebne w ratowaniu życia akcesoria i sprzęty.

Nasz internetowy sklep medyczny, to jakość, zadowolenie klientów, atrakcyjne ceny i satysfakcja wyboru. Oferujemy pełen zestaw produktów do pierwszej pomocy, zarówno dla szpitali, wyposażenia karetek, dla firm i różnorodnych instytucji, a także prywatnych klientów, dla których pierwsza pomoc to wartość priorytetowa.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu