wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Pingwin - praktyczny inhalator dla dziecka3

Pingwin - praktyczny inhalator dla dziecka

Data dodania: 19-09-2017 Wyświetleń: 92
Serdecznie polecamy inhalator Pingwin, urządzenie przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach. Oczywiście, po zaopatrzeniu się w dodatkowe akcesoria, mogą w razie potrzeby korzystać z niego również osoby dorosłe. Inhalator przyda się więc całej rodzinie. Jest praktyczny, łatwy w obsłudze i przy właściwym użytkowaniu z pewnością posłuży przez długi czas.


altNadchodząca zmiana pory roku, niestety już na chłodniejszą, wiąże się ze zwiększoną podatnością na przeziębienia. Będzie im również sprzyjało suche powietrze panujące w naszych mieszkaniach, będące wynikiem zaczynającego się powoli sezonu grzewczego. Zawczasu warto się więc zaopatrzyć w inhalator, który pomoże nawilżyć drogi oddechowe oraz skutecznie walczyć z przeziębieniem. Skuteczność zabiegu inhalacji gwarantuje właściwie dobrany i sprawdzony  inhalator, który charakteryzują wysoka jakość techniczna i stałe parametry pracy. Inhalator Pingwin poprzez swój miły wygląd pomaga dzieciom pokonać niechęć do inhalacji i eliminuje powstawanie złych skojarzeń, które mogą być z nią związane.


W komplecie z urządzeniem znajdują się również zamienne akcesoria do inhalacji, czyli maseczka, ustnik oraz smoczek, bardzo przydatny w przypadku najmłodszych dzieci. Można więc wybrać i stosować to, co dziecku najbardziej odpowiada. Inhalator Pingwin jest jednym z najczęściej kupowanych inhalatorów dziecięcych, pracuje bezawaryjnie i doskonale sprawdza się w swojej roli, co potwierdza szereg zadowolonych z zakupu tego sprzętu klientów.


Parametry inhalatora:
 
  • nebulizator o pojemności 10ml,
  • średnia szybkość inhalacji: 0,3 ml/min,
  • wielkość MMAD: 3 µm,
  • poziom dźwięku: około 55dBA,
  • praca w trybie ciągłym.


 

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl