wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Poduszka do spania Shell

Poduszka do spania Shell

Data dodania: 06-11-2018 Wyświetleń: 872
Sen odgrywa bardzo dużą rolę w procesie regeneracji organizmu.  Brak snu znaczącą pogarsza naszą kondycję psychiczną, powoduje spadek koncentracji, zmniejsza odporność na stres. Niewyspany człowiek ma również gorszą kondycję fizyczną i jest bardziej podatny na choroby. Dlatego właśnie o dobry sen powinniśmy zadbać w szczególny sposób. Jest on pewnego rodzaju inwestycją w dobry przebieg kolejnego dnia, a nawet całego naszego życia.


altSerdecznie polecamy nowość w ofercie naszego sklepu, którą jest poduszka przeznaczona do spania na plecach oraz na boku. Wyprofilowana w taki sposób, aby zapewnić wygodną i naturalną fizjologiczną pozycję naszego ciała. Umożliwia podtrzymanie i odciążenie szyjnego odcinka kręgosłupa w przypadku spania na plecach, jak również wymusza przyjęcie embrionalnej pozycji ciała podczas spania na boku. Poduszka jest więc niezwykle praktyczna. Została wyposażona w zdejmowaną poszewkę o strukturze materiału umożliwiającej przepływ powietrza między skórą a poduszką. Wszystko po to, a by zapewnić użytkownikowi dobry i zdrowy sen.

 
Zalety poduszki:
 
  • nowoczesny design,
  • zastosowana pianka z pamięcią,
  • możliwość spania na boku,
  • możliwość spania na plecach,
  • struktura z wypustkami (możliwość cyrkulacji powietrza między skórą i poduszką),
  • możliwość prania poszewki,
  • polski producent.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu