wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Praktyczna apteczka do biura

Praktyczna apteczka do biura

Data dodania: 04-04-2017 Wyświetleń: 680
Praca w biurze zazwyczaj jest bezpieczna, przynajmniej w większości przypadków. Nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się jednak wszędzie. Pracownik może poślizgnąć się na mokrej podłodze, poparzyć się gorącym napojem, skaleczyć, mogą spaść mu na głowę odkładane na wyżej położoną półkę dokumenty. W takich momentach apteczka okazuje się niezbędna. Powinna być dobrze oznakowana i umieszczona w miejscu, do którego mamy łatwy dostęp.


altApteczka ścienna w-2, wyposażona zgodnie z normą DIN 13164 PLUS, to niedrogi i właściwie przygotowany zestaw opatrunków, które można użyć w przypadku konieczności udzielenia pierwszej pomocy w zakładzie pracy czy też w domu. Podstawową zawartość wkładu stanowią chusty opatrunkowe, bandaże elastyczne, zestawy plastrów, przylepce, różne rozmiary opatrunków indywidualnych, kompresy jałowe, koc termiczny, nożyczki oraz artykuły służące do ochrony osobistej, do których należą maseczka do sztucznego oddychania i rękawiczki.

Wszystkie zawarte wewnątrz produkty zostały oznaczone certyfikatem CE. W komplecie znajduje się również instrukcja udzielania pierwszej pomocy. Apteczkę można umieścić na ścianie i wygodnie otwierać bez konieczności zdejmowania. Duży i praktyczny uchwyt umożliwia wygodne przenoszenie w dowolne miejsce. Prześwitujący materiał, który został zastosowany w apteczce umożliwia na bieżąco kontrolować stan jej zawartości i w razie konieczności szybko uzupełnić powstałe braki.

Apteczka mała, lekka i praktyczna, w sam raz do niedużej przestrzeni biurowej lub do użytkowania w domu. Przygotowane w środku półeczki umożliwiają czytelne i uporządkowane rozmieszczenie całej zawartości aby móc szybko sięgnąć po to, co w danym momencie będzie nam potrzebne, bez zbędnego szukania. W apteczce typu w-2 każda rzecz ma swoje stałe miejsce.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu