wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Primedic Heartsave AED - defibrylator najprostszy w obsłudze

Primedic Heartsave AED - defibrylator najprostszy w obsłudze

Data dodania: 08-11-2016 Wyświetleń: 662
Primedic Heartsave AED to sprzęt najwyższej klasy, niezawodny półautomatyczny defibrylator, nowoczesny i prosty w obsłudze. Wyposażony w 6-letnią, nieładowalną baterię, która zapewnia możliwość wykonania do 200 wyładowań. Bateria posiada wskaźnik informujący o aktualnym poziomie energii.


altDefibrylator z tej serii jest niezwykle praktyczny w użytkowaniu ze względu na to, że dysponuje specjalnym przyciskiem pediatrycznym. Przełącznik ten dokonuje redukcji energii, pozwalając na użycie standardowych elektrod, do defibrylacji dzieci. Nie ma więc konieczności dodatkowego kupowania elektrod pediatrycznych. Okres przydatności elektrod do użycia wynosi 3 lata, a specjalnie przygotowany port umożliwia użycie elektrod wstępnie podłączonych. Urządzenie umożliwia szybkie podjęcie działania, gdyż włącza się samoczynnie już po otwarciu pokrywy. Stan defibrylatora podlega codziennym autotestom, o których wyniku jesteśmy na bieżąco informowani. Ogromną zaletą tego defibrylatora jest więc jego bezobsługowość. Należy również zaznaczyć, że prezentowany defibrylator ma do wyboru 3 języki obsługi: Polski, Angielski, Czeski.
Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo użytkowania i nieskomplikowaną obsługę, Primedic Heartsave z powodzeniem można polecić:
 
  • do obiektów sportowych,
  • do domów pomocy społecznej,
  • do różnego rodzaju firm,
  • do wszelkich instytucji publicznych,
  • do szkół,
  • do hoteli oraz restauracji.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu