wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Pulsoksymetr INTEC A310

Pulsoksymetr INTEC A310

Data dodania: 03-01-2017 Wyświetleń: 769
Pulsoksymetr Intec A310 to małe urządzenie, które po założeniu na palec, w szybki i całkowicie bezinwazyjny sposób dokonuje pomiaru nasycenia hemoglobiny tlenem. Sprzęt bardzo wygodny, lekki i łatwy w użyciu.


Można go stosować zarówno w domu, jak również na oddziałach szpitalnych, na których wymagane jest stałe monitorowanie akcji serca oraz stały pomiar nasycenia hemoglobiny tlenem: oddziele intensywnej terapii, oddziale anestezjologicznym, oddziale pediatrycznym. Zastosowany w urządzeniu zaawansowany algorytm DSP minimalizuje wpływ błędów mogących wynikać z ruchu i przyczynia się do poprawy dokładności pomiaru, w warunkach niskiej perfuzji. Pulsoksymetr wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz OLED i  posiada możliwość ręcznej regulacji kierunku wyświetlania wyników. Wizualne oraz dźwiękowe sygnalizację pomogą szybciej zorientować się w momencie przekroczenia prawidłowych wartości:

 
  • dolna granica wartości alarmu dla wycenia hemoglobiny: 90,alt
  • dolna granica wartości alarmu dla tętna: 50,
  • górna granica wartości alarmu dla wysycenia hemoglobiny: 100,
  • górna granica wartości alarmu dla tętna: 130,
  • wartość alarmu dla nasycenia hemoglobiny: 35 - 100%,
  • wartość alarmu dla wyświetlania tętna: 30 - 250 uderzeń na minutę.Pulsoksymetr posiada czytelny kolorowy wyświetlacz. Wyposażony został we wskaźnik zużycia baterii oraz automatyczny wyłącznik, który zapobiega ich nadmiernemu zużywaniu. W zestawie znajduje się również etui do przechowywania.
 


 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu