wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Rodzaje apteczek w naszej ofercie

Rodzaje apteczek w naszej ofercie

Data dodania: 01-06-2021 Wyświetleń: 331

Apteczka pierwszej pomocy stanowi niezbędne wyposażenie szkół, zakładów pracy i ośrodków oferujących zakwaterowanie, a także wielu środków transportu. Zaleca się posiadanie jej w samochodzie, przy motocyklu czy rowerze, jak również w domu czy w plecaku w trakcie wycieczki.

Sprawdź naszą ofertę na apteczki pierwszej pomocy.Rodzaje apteczek pierwszej pomocy
 

Apteczki pierwszej pomocy podzielić możemy ze względu na ich dominujące zastosowanie. Znajdują się wśród nich zarówno apteczki spełniające określone normy Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN, jak i te z wyposażeniem skomponowanym z uwzględnieniem potrzeb i uwag ratowników działających na różnym terenie.

Najbardziej rozbudowana jest apteczka ratownika medycznego, zawierająca specjalistyczny sprzęt pierwszej pomocy.

W naszym sklepie znajdziesz zestandaryzowane apteczki samochodowe i autobusowe (DIN 13164) oraz motocyklowe (DIN 13167), jak również apteczki przemysłowe (DIN 13157) dla zakładów pracy i ośrodków. Osobną kategorię stanowią apteczki HACCP, przeznaczone dla branży spożywczej.

Oferujemy także szeroki wybór apteczek szczególnie dedykowanych dla różnych lokalizacji: apteczki biurowe, apteczki dla szkół czy apteczki turystyczne, jak również apteczki dla sportowców.

 

Czy mogę kupić samo wyposażenie apteczki?
 

Jeśli posiadasz już samą apteczkę ale jej wyposażenie zostało zużyte, w naszym sklepie możesz kupić sam wkład do apteczki, także z podziałem na branże. Służymy pomocą również w odwrotnej sytuacji – w naszej ofercie znajdziesz torby, plecaki i szafki apteczkowe bez wyposażenia.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu