wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Saszetka z maseczką - szybki ratunek

Saszetka z maseczką - szybki ratunek

Data dodania: 12-08-2016 Wyświetleń: 1045
Maseczka, ustnik do sztucznego oddychania w saszetce to rewelacyjny, a przy tym niezastąpiony produkt, który warto mieć zawsze pod ręką. Jest to bardzo istotne, ponieważ w każdej chwili ktoś może potrzebować naszej pomocy.


alt Sam zabieg sztucznego oddychania nie jest skomplikowany, dlatego każdy może go wykonać i uratować w ten sposób czyjeś zagrożone życie. Brak oddechu u poszkodowanej osoby i brak pomocy ze strony innych, z całą pewnością doprowadzi do śmierci. Szybka reakcja znajdujących się w pobliżu osób umożliwi dostarczenie tlenu do organizmu osoby, u której doszło do zatrzymania oddechu oraz ustania akcji serca.

Oferowana przez nasz sklep maseczka typu M2 jest praktyczna i bezpieczna, opatrzona certyfikatem. Posiada ustnik z zaworem zwrotnym oraz filtr z zastawką, stanowiące ochronę ratownika przed bezpośrednim kontaktem z wydzielinami osoby poszkodowanej. Maseczka umożliwia bezpieczne przeprowadzenie sztucznego oddychania, zmniejszając  do minimum ryzyko zakażenia krzyżowego. Dla zwiększenia wygodny użytkownika, maseczka zamknięta została w ładnie i estetycznie wykonanej, zamykanej na rzep, niewielkiej saszetce w formie breloczka do zawieszenia kluczy.


Po rozłożeniu maseczki znajdziemy na niej dokładny opis dotyczący sposobu postępowania, prawidłowej kolejności wykonywanych czynności oraz ilości uciśnięć klatki piersiowej i wdechów, które należy wykonać. Instrukcja przygotowana została w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim. W razie braku pewności, co do sposobu postępowania, możemy szybko się z nią zapoznać. Nie bójmy się reagować i pomagać, gdyż zawsze gorszy jest brak działania i obojętność.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu