wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Saszetki segregacyjne

Saszetki segregacyjne

Data dodania: 17-09-2014 Wyświetleń: 980
Odpowiednie przechowywanie i gromadzenie sprzętu medycznego to podstawa sprawnej i efektywnej pracy pracowników służb medycznych.


Dotyczy to osób wykonujących wszystkie medyczne zawody, a więc zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek, ratowników medycznych itd. Zawsze trzeba być przygotowanym do różnych sytuacji, jakie mogą nas spotkać w praktyce tego typu.

Dlatego wyjeżdżając na akcje ratowniczą czy też na wizytę domową – zawsze należy mieć pod ręką podstawowy sprzęt medyczny oraz różnorodne akcesoria. Warunkiem prawidłowego i szybkiego z nich skorzystania jest ich odpowiednie spakowanie przed wyjazdem. Wtedy służą pomocą specjalne Saszetki segregacyjne. Przydatne dzięki unikalnemu projektowi.
 

Saszetki segregacyjne – jakie są ich funkcje


Wykonywanie pracy związanej z udzielaniem pomocy poszkodowanym wymaga świetnego przygotowania, za każdym razem, gdy zajdzie potrzeba wykazania swych umiejętności. Wtedy ważne jest, by mieć szybki dostęp do potrzebnego nam w danej sytuacji sprzętu.

Wiele akcesoriów medycznych ma to do siebie, ze ich niewielkie rozmiary sprzyjają zagubieniu się w przepastnych torbach czy walizkach ze sprzętem. Dlatego warto spakować takie drobiazgi w specjalne saszetki, pozwalające na zachowanie ładu.
 

Saszetki segregacyjne – jak są zaprojektowane


Wykonane z mocnego, trwałego, lecz lekkiego materiału saszetki segregacyjne, łatwe są do spakowania np. do torby medycznej. Schowane w odpowiedniej przegródce, dają możliwość błyskawicznego sięgnięcia np. po ampułkę z lekiem, igły i inne przydatne drobiazgi.

Budowa saszetki umożliwia bezproblemowe sięgniecie, nawet w bardzo stresującej sytuacji, po potrzebny element.
Saszetka ma ścianki przezroczyste, wodoodporne, dlatego szybko można zaleźć daną rzecz, która w dodatku jest prawidłowo chroniona np. przed zamoknięciem w czasie deszczu.

Nowoczesne saszetki to podstawa medycznego zaopatrzenia, gdyż:

  • dobrze spełni swoją rolę segregacyjną,
  • jest nieprzemakalna,
  • można dobrać odpowiednie do swoich potrzeb rozmiar,
  • wykazuje wytrzymałość,
  • dobrze zabezpiecza swoja zawartość,
  • jest poręczna, lekka i nie zajmuje dużo miejsca w torbie medycznej.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu