wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Sklep medyczny online

Sklep medyczny online

Data dodania: 01-10-2012 Wyświetleń: 1615
Sklep medyczny online prowadzi sprzedaż sprzętu medycznego całą dobę. Sklep stacjonarny jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16tej.


Sklep medyczny online

Twoja-Apteczka.pl to internetowy sklep medyczny specjalizujący się w sprzęcie medycznym, produktach BHP i pełnej gamie urządzeń, których celem jest ochrona zdrowia i życia. Jesteśmy bezkonkurencyjni i w pełni nastawieni na klienta, dając mu jakość i rozsądną cenę, a więc to, co stanowić w zakupach powinno wartość priorytetową.

Jako jeden z najlepszych, nasz sklep medyczny internetowy dostosowany jest w pełni do potrzeb i oczekiwań klientów, zarówno tych indywidualnych, jak również i instytucjonalnych. W naszej ofercie produktów znajduje się wszystko to, co jest niezbędne, ważne i konieczne w domu, w pracy, w codziennej ochronie naszego zdrowia.

Sztab naszych pracowników dba o to, by dostosować się do wszystkich kupujących. Naszymi klientami są właściciele firm, prywatni klienci, osoby związane ze służbą zdrowia. Jesteśmy jedynymi na rynku, którzy posiadają tak duży wachlarz produktów.

Nasz sklep medyczny internetowy w swojej ofercie produktów poleca zarówno drobne sprzęty, takie, jak na przykład aparaty EKG, butle tlenowe, ciśnieniomierze, termometry, czy też worki medyczne, jak również i nieco większe rozwiązania, takie jak zestawy reanimacyjne i zestawy ratownictwa medycznego, sprzęt do rehabilitacji, masażery i sauny¸ a także inne przydatne w codziennym życiu w przypadku nagłych wypadków rozwiązania.

Twoja-Apteczka.pl spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Razem z nami można wyposażyć gabinety lekarskie, gabinety rehabilitacyjne, zakłady pracy i prywatne posesje właścicieli stawiających na bezpieczeństwo i ochronę siebie i swoich bliskich.

Sklep medyczny internetowy, który mamy przyjemność tworzyć i nim zarządzać, jest dziś w pełni do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieję, iż przygotowana oferta, będzie mogła spełnić Państwa wymagania. Wierzymy, iż wyposażając określone placówki naszymi produktami, otrzymają Państwo najwyższą jakość, zadowolenie i pełną satysfakcję udanych zakupów.

Internetowy sklep medyczny

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu