wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Sklep medyczny Poznań

Sklep medyczny Poznań

Sklep medyczny Poznań

Medyczny Sklep Internetowy Twoja-Apteczka powstał z myślą o wszystkich zabieganych i zajętych lekarzach, ratownikach i innych pracownikach służby zdrowia. Sklep Twoja-Apteczka kieruje swoją ofertę do ...


 

Internetowy sklep medyczny w Poznaniu

 

Medyczny sklep internetowy Twoja Apteczka powstał z myślą o wszystkich zabieganych i zajętych lekarzach, ratownikach i innych pracownikach służby zdrowia. Z naszej oferty mogą korzystać również osoby prywatne, które chcą kompleksowo wyposażyć swoją domową, samochodową czy podróżną apteczkę.
 

Sklep medyczny Poznań – kilka słów o sklepie Twoja Apteczka

 

Twoja Apteczka kieruje swoją ofertę do szpitali, prywatnych gabinetów lekarskich, ośrodków zdrowia oraz klientów indywidualnych. Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają odpowiednie rejestry dopuszczające do obrotu na terenie Polski oraz gwarancje producentów. Sklep medyczny istnieje od marca 2008 roku. Codziennie dbamy o najwyższą jakość naszych usług, by nasz sklep zasługiwał na miano najlepszego sklepu medycznego z Poznania. Bardzo chętnie konsultujemy się z naszymi klientami i słuchamy ich oczekiwań, by móc jeszcze lepiej dostosować asortyment do ich oczekiwań.
 

Sklep medyczny – asortyment


W naszej ofercie znajdują się elementy potrzebne do samodzielnego wyposażenia apteczki, a także skompletowane i gotowe do użycia apteczki (m.in. samochodowe czy dla sportowców). Oferujemy również specjalistyczny sprzęt medyczny – butle tlenowe, inhalatory, ciśnieniomierze i wiele innych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak dobierać asortyment do naszego sklepu  i wybieramy tylko taki sprzęt, który sprawdził się już w wielu akcjach ratunkowych. Mamy wiedzę, którą chętnie się dzielimy. Jeśli potrzebujesz pomocy w skompletowaniu sprzętu lub elementów potrzebnych do wyposażenia apteczki, skontaktuj się z nami – wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania.
 

Sklep medyczny Twoja Apteczka – dlaczego warto wybrać właśnie nas?


Naszym celem jest zyskanie zaufania klientów poprzez rzetelne informowanie o produktach, szeroki asortyment oraz sprawną, szybką obsługę i stały kontakt. Staramy się, aby nasza oferta była kompletna i dostępna od ręki, a także by w pełni spełniała oczekiwania naszych klientów. Bezpośrednio współpracujemy z producentami, dzięki czemu możemy zapewnić niskie, stabilne ceny oraz liczne promocje. Zapraszamy do zakupów i kontaktu z nami oraz dzielenia się własnymi uwagami na temat obsługi i działania naszego medycznego sklepu internetowego. W naszym medycznym sklepie internetowym znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne podczas pierwszej pomocy przedmedycznej.
 

Sklep medyczny Poznań – co nas wyróżnia?

 

Na rynku istnieje wiele internetowych sklepów medycznych. Dlaczego to właśnie sklep Twoja Apteczka jest tak wyjątkowy?

  • Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, która zawsze chętnie pomoże i doradzi w razie wątpliwości.
  • W naszym sklepie masz gwarancję najniższych i konkurencyjnych cen.
  • Staramy się, by nasz asortyment był zróżnicowany, kompleksowy, szeroki i dostępny od ręki.
  • Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów.
  • Dbamy o to, by zamówienia były realizowane szybko i sprawnie.
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i gwarantujemy szybki oraz bezproblemowy kontakt.
  • Zapewniamy również doradztwo i konsultacje w zakresie pierwszej pomocy.

 

Sklep medyczny Poznań – kontakt


Zachęcamy do zakupów w naszym medycznym sklepie internetowym.
Wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres: sklep@twoja-apteczka.pl
lub telefonicznie: 509609504
 

Sklep medyczny Twoja Apteczka – najlepszy medyczny sklep internetowy z Poznania


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu