wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Sklep medyczny z apteczkami i nie tylko - zapraszamy!

Sklep medyczny z apteczkami i nie tylko - zapraszamy!

Sklep medyczny "Twoja apteczka"


Sklep medyczny Twoja-Apteczka.pl to szeroka gama artykułów przeznaczonych dla ratowników medycznych, a także klientów indywidualnych. To sprawdzone produkty medyczne służące do ratowania zdrowia i życia ludzkiego oraz takie, które powinny znaleźć się w każdym domu. Sklep powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości sprowadzany tylko od sprawdzonych i rzetelnych dostawców. Prezentowane produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i na pewno posłużą przez długi czas. 
 

Sklep medyczny "Twoja apteczka" - Apteczka sklep


W asortymencie sklepu Twoja-Apteczka.pl znajdują się między innymi apteczki. Zarówno te, które każdy z nas powinien posiadać w swoim domu czy samochodzie, ale również takie odpowiednie do szkół. Ponadto oferujemy apteczki na wyjazdy kolonijne czy dla sportowców. Posiadamy niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć edukacyjnych z zakresu ochrony życia i zdrowia oraz udzielania pierwszej pomocy. To m.in. fantomy. W asortymencie sklepu Twoja-Apteczka.pl znajdują się również kasetki na leki, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, odzież medyczna czy preparaty przeciw kleszczom i komarom. Sklep Twoja-Apteczka.pl oferuje również instrukcje udzielania pierwszej pomocy oraz naklejki służące do oznaczania apteczek. Szyny Kramera znajdują przede wszystkim zastosowanie w ratownictwie medycznym oraz w szpitalach i ośrodkach zdrowia. Często są również wykorzystywane w ośrodkach sportowych, czyli wszędzie tam, gdzie może dojść do urazów i uszkodzeń ciała. 
 

Sklep medyczny "Twoja apteczka" - Twoja-Apteczka.pl u nas znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy


Udzielenie pierwszej pomocy to obowiązek nie tylko moralny, ale także w pewnych przypadkach ściśle określony przepisami prawa. Każdy może spotkać na swej drodze osobę potrzebującą pomocy. Warto posiadać dobrze wyposażoną apteczkę, umożliwiającą wykonanie pierwszej pomocy w sytuacjach nagłych, gdy zagrożone jest życie lub zdrowie. 

Wśród podstawowego wyposażenia apteczki wskazać należy środki opatrunkowe, takie jak gaziki jałowe, kompresy, opatrunki indywidualne, chusty opatrunkowe czy bandaże, a także środki farmakologiczne – podstawowe leki. Nie należy zapominać o nożyczkach, kocu termicznym, ustniku służącym do udzielania pierwszej pomocy czy rękawicach jednorazowych. 

W Twoja-Apteczka.pl znajdziesz wszystkie elementy, które są niezbędne do kompleksowego wyposażenia apteczki, bez względu na jej przeznaczenie. Wyróżnić można apteczki domowe, samochodowe, turystyczne, do szkół oraz zakładów pracy. 


Sklep medyczny "Twoja apteczka" - Sprzęt medyczny, ratowniczy, treningowy i ortopedyczny


W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór asortymentu medycznego, wykorzystywanego do udzielania profesjonalnej pomocy medycznej przez lekarzy oraz ratowników. Posiadamy także urządzenia, które są wykorzystywane w domu m.in. ciśnieniomierze czy inhalatory. 

Dbamy także o poszerzanie oferty, aby zapewniać naszym klientom dostęp do różnorodnych produktów. Posiadamy w sprzedaży gotowe apteczki oraz różnorodne produkty do samodzielnego skompletowania apteczki. 

W sprzedaży posiadamy również książki medyczne, żele antybakteryjne, rękawice jednorazowe – wszystko, co jest niezbędne do sprawnego udzielenia pierwszej pomocy. 

Twoja-Apteczka.pl – nasz sklep medyczny wyróżnia:

  • szeroki wybór, 
  • wysokiej jakości produkty, nowoczesny sprzęt medyczny,
  • atrakcyjne ceny, 
  • dogodny i szybki termin dostawy, 
  • różne formy płatności. 

Jesteś ratownikiem medycznym? Poszukujesz sprzętu medycznego, środków opatrunkowych do domowej apteczki? U nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. 

Aby zamówić produkty wystarczy się zalogować i wybrać odpowiednią formę płatności: przelew tradycyjny, szybki przelew, płatności online czy płatność za pobraniem. Koszt przesyłki z kurierem Fedex to 15 złotych, natomiast jeśli wartość zamówienia przekroczy 400 złotych wówczas dostawa jest bezpłatna. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Twoja-Apteczka.pl.  
Formy płatności: przelew, szybkie płatności online, za pobraniem.

Przesyłki: Kurier Fedex - 15 zł  
Powyżej 400 zł - przesyłka gratis


Apteczka

 Zdrowie i dobro pacjenta są najważniejsze. Taką dewizą staramy się kierować w naszej codziennej pracy. Chcemy zapewnić wszystkim Państwu łatwy dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej. Znajdą Państwo u nas sprzęt i akcesoria medyczne, które mogą przydać się na co dzień w każdym domu. Nasz sklep medyczny stara się na bieżąco uzupełniać wyposażenie, dostosowując je do Państwa potrzeb. Polecamy sprzęt i akcesoria medyczne.

Pierwsza pomoc przy zranieniach i nagłych urazach to absolutna podstawa – pewnie Państwo doskonale o tym wiedzą. Apteczka pierwszej pomocy powinna znaleźć się w każdym domu. Na kierowców czeka u nas apteczka samochodowa w wielu rozmaitych wariantach. Dzięki nim można odnaleźć się w każdej sytuacji. Kiedy jednak zdarzy się cięższy wypadek - potrzebna może być resuscytacja, czyli masaż serca i sztuczne oddychanie. Naturalnej wielkości fantom to dobry materiał do ćwiczeń. Polecamy go szczególnie dla szkół średnich i wyższych oraz ośrodków nauki jazdy. Co nie oznacza, że nie przyda się też w domu. W naszej ofercie również butla tlenowa, niezbędna w każdej karetce pogotowia. Polecamy też artykuły w aktualnościach.

Powyżej 40. roku życia traci się już gwarancję na dobre zdrowie. Dlatego warto codziennie kontrolować stan swojego zdrowia. I szybko reagować. Ciśnieniomierz naramienny, nadgarstkowy, automatyczny, półautomatyczny – do wyboru taki, który najbardziej Panu lub Pani odpowiada. Dla osób ze skłonnościami do ciągłego kataru i kaszlu polecamy inhalator. Defibrylator może uratować życie, kiedy serce zaczyna poważnie szwankować. Pamiętaj, że karetka nie zawsze przyjeżdża na czas.

Posiadamy również akcesoria dla pracowników ratownictwa medycznego i szpitali. Deska ortopedyczna i szyna Kramera – te produkty są jednymi z najbardziej potrzebnych. Posiadamy również bardzo szeroki wybór sprzętu laboratoryjnego i stomatologicznego. Dodatkowo również podręczniki i rozmaite medyczne gadżety, termometry elektroniczne oraz profesjonalne zestawy reanimacyjne

Internetowy Sklep medyczny Twoja-Apteczka

Sklep medyczny Twoja-Apteczka prowadzi sprzedaż sprzętu medycznego, akcesoriów medycznych oraz odzieży medycznej w sklepie przy ulicy Jugosłowiańskiej 71 w Poznaniu (os. Kopernika) oraz za pomocą sklepu internetowego www.twoja-apteczka.pl
Ponieważ personel sklepu medycznego Twoja-Apteczka posiada wykształcenie medyczne - możliwe jest uzyskanie porady lub szkolenia z obsługi profesjonalnego sprzętu medycznego na miejscu w siedzibie sklepu.
Dbanie o zdrowie i życie jest nadrzędnym czynnikiem determinującym codzienne decyzje i wybory. Medyczne zabezpieczenie jest niezwykle istotnym aspektem pozwalającym na komfortowy poziom życia każdego człowieka. Sklep medyczny Twoja-Apteczka pozwala zapewnić to co najlepsze w kwestii ratowania życia i pierwszej pomocy.

Apteczka – podstawowy sprzęt pierwszej pomocy

Zawsze warto mieć pod ręką dobrze wyposażoną apteczkę pierwszej pomocy. W zależności od miejsca przeznaczenia może to być apteczka samochodowa, apteczka biurowa, apteczka przemysłowa czy apteczka turystyczna. Apteczki mogą być umocowane na stałe w pomieszczeniach - apteczki ścienne, zawsze pod ręką. Najwięcej drobnych wypadków czy skaleczeń lub oparzeń zdarza się w domu - warto sprawdzić jak jest wyposażona nasza apteczka domowa.

Zestaw reanimacyjny

W karetkach pogotowia ratunkowego oraz miejscach masowych imprez powinien znajdować się na wyposażeniu profesjonalny zestaw reanimacyjny.

Inhalatory – by oddech był lekki

Od dłuższego czasu bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się inhalatory, a w szczególności inhalatory dla dzieci. By umilić każdemu dziecku ten czasem nużący i niezbyt dla niego atrakcyjny zabieg proponujemy inhalatory ciekawe i cieszące oko milusińskich. Inhalatory dla najmłodszych w pod postacią zwierzątek takich jak: Pingwin i Biedronka na pewno umilą czas inhalacji zarówno poprzez swój wygląd, jak i cichą pracę. Nebulizatory pozwalają na podawanie leków drogą wziewną dając lepszą skuteczność leczenia przy mniejszych objawach ubocznych.

Defibrylator

Defibrylator, nazywany też AED (od angielskiego skrótu Automated Extracorporeal Defibrillation) to sprzęt ratowniczy, który może uratować życie. Defibrylatory są często w miejscach publicznych, takich jak centra handlowe, biura, dworce i lotniska. Nawet w dużych kościołach. Miejsce, w którym znajduje się defibrylator jest oznakowane. Na co dzień jednak nie zauważamy tego miejsca odwiedzając dworce czy centra handlowe. Warto jednak rozejrzeć się i zapamiętać, co więcej warto przejść szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i poznać możliwość zastosowania defibrylatora. Jest to czynność bardzo prosta i bezpieczna (nie można zrobić krzywdy ani sobie ani tym bardziej osobie nieprzytomnej - AED nie wykona impulsu jeżeli wykryje prawidłową pracę serca osoby nieprzytomnej).  Zachęcamy do zapoznania się z obsługą defibrylatora.

Fantom

Fantom to sprzęt medyczny, pozwalający ćwiczyć i doskonalić umiejętności udzielania pierwszej pomocy. w profesjonalne fantomy coraz częściej zaopatrują się zakłady pracy. W każdym większym zakładzie pracy jest co najmniej jedna osoba przeszkolona i odpowiedzialna za sprzęt oraz udzielanie pierwszej pomocy. Warto jednak aby każdy pracownik znał podstawy udzielania pierwszej pomocy - wiemy, że przy obecnych korkach na ulicach i drogach, profesjonalna pomoc medyczna może dotrzeć z opóźnieniem.

Termometr – element niezbędny w każdym domu i instytucji

Termometr jest urządzeniem, który bez względu na porę roku stanowi podstawowe wyposażenie każdej domowej i poza domowej apteczki. Ze względu na wygodę w użyciu coraz częściej wybieranym termometrem jest termometr bezdotykowy.

Serce pod kontrolą

Serce będące silnikiem naszego ciała wymaga specjalnego traktowania oraz precyzyjnych kontroli. Dlatego też ciekawą ofertę stanowią Aparaty EKG znanej marki, sprawdzone na rynku. Do aparatów EKG oferujemy wiele rożnego rodzaju akcesoriów.

Szyna Kramera – nie tylko ucho od śledzia

Bardzo przydatnym produktem w czasie udzielania pierwszej pomocy jest szyna Kramera
Szyna Kramera dostępna w Sklepie Twoja-Apteczka to dobrej jakości produkt. Podczas wypadku obecność szyny Kramera stanowić może o powodzeniu akcji ratowania i komforcie poszkodowanych.

Zakupy przez Internet

Od paru lat obserwuje się rosnącą tendencję do realizowania potrzeb konsumentów poprzez Internet. Zakupy w medycznym sklepie internetowym są bardzo wygodne. Zamawianie przebiega sprawnie, faktura VAT przychodzi razem z towarem. Jest kilka opcji płatności: przelew tradycyjny na konto (można samemu pobrać fakturę pro-forma), poprzez system szybkich płatności Dotpay oraz za pobraniem. Dostarczenie towaru pod wskazany adres odciąża kupującego i powoduje, że internetowe zakupy przebiegają szybko, sprawnie i bez wysiłku. Terminy realizacji zamówień są krótkie, chociaż zależą czasami od rodzaju zamawianego towaru. Dłuższy okres oczekiwania na zamówiony towar może być spowodowany opóźnieniami stojącymi po stronie producenta lub importera.

Zamówienia

Zamówienia poprzez stronę internetową www.twoja-apteczka.pl można składać przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Wysyłka jest realizowana od poniedziałku do piątku. Stacjonarny sklep medyczny Twoja-Apteczka jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. W godzinach tych odbierane są telefony i maile z zapytaniami. Informujemy, iż w soboty nie pracujemy. Zapewniamy, że na maile, które wpłynęły w trakcie weekendu odpowiadamy w poniedziałek.

Pierwsza pomoc – najważniejszy krok decydujący o życiu

Pierwsza pomoc jest zespołem czynności podejmowanych w celu ratowania osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego, wykonywanych przez osobę znajdującą się w miejscu zdarzenia, w tym również z wykorzystaniem udostępnionych do powszechnego obrotu wyrobów medycznych oraz produktów leczniczych. Sklep medyczny Twoja-Apteczka oferuje sprzęt medyczny, który wielokrotnie już pomógł w akcjach nie tylko ratowników medycznych, ale też osób, które nie są związane z ratownictwem tylko posiadali przy sobie dobrze wyposażoną apteczkę pierwszej pomocy i mogli tej pomocy udzielić. Pamiętajmy, jak istotne jest posiadanie przy sobie (np. w kieszeni lub w portfelu) maseczki resuscytacyjnej nieodzownej w procesie wykonywania sztucznego oddychania. W dzisiejszych czasach jest to niezbędny element każdego odpowiedzialnego i dbającego o zdrowie zarówno swoje, jak i innych obywatela świata.

Ratownictwo medyczne – służba dla ludzkości

Ratownicy medyczni oraz placówki związane z ratownictwem znajdą u nas profesjonalny sprzęt medyczny i ratowniczy, jak również odzież medyczną. Oferujemy sprzęt medyczny dla gabinetów lekarskich, szpitali oraz karetek. Do zamówień podchodzimy indywidualnie, tak jak wymaga sytuacja. Prowadzimy również szkolenia z obsługi sprzętu i poradnictwo.

Miejscem szkoleń jest nasz sklep medyczny Twoja-Apteczka w Poznaniu ul. Jugosłowiańska 71.

Randez vous z apteczką

Apteczka powinna być obowiązkowym wyposażeniem każdego domu, biura, zakładu pracy, samochodu, urzędu…
Apteczka to ABC pierwszej pomocy dla nas samych i innych. Warto wiedzieć co i dlaczego powinno się w niej znajdować. Lepiej chuchać na zimne i nie igrać z losem, tym bardziej, że w momentach kryzysowych trudno czasem zachować zimną krew i nie ma czasu na nerwowe bieganie i szukanie w wielu miejscach potrzebnych do pierwszej pomocy materiałów. Dostępność odpowiednich środków z aktualną data ważności decydować może o życiu i zdrowiu.

Apteczka – leki wyposażenie niezbędne

Środki, które powinny znaleźć się w apteczce są do pewnego momentu takie same dla wszystkich apteczek niezależnie od tego gdzie się one znajdują i do kogo należą. We wszystkich apteczkach powinny być środki przeciwbólowe, przeciwalergiczne, przeciwkaszlowe, wykrztuśne, nasenne, uspokajające, gastryczne, na przeziębienie, stosowane przy zranieniach oraz urazach, preparaty witaminowe, podstawowe minerały. Jeśli jest to domowa apteczka, czyli taka z której korzystają domownicy, należy zadbać by były tam obecne również leki wydawane na receptę, które stosują nasi najbliżsi.

Apteczka – pozostałe akcesoria

Poza lekami w porządnie i profesjonalnie wyposażonej apteczce powinny znaleźć się także bandaże, sterylne gaziki, nożyczki, plastry, strzykawka, sterylne igły, woda utleniona, spirytus oraz termometr.
Apteczka – przechowywanie
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu