wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » System do płukania oka

System do płukania oka

Data dodania: 13-09-2014 Wyświetleń: 900
Oko oraz jego okolice to miejsce niezwykle wrażliwe, wymagające szczególnej ochrony i doskonałej opieki.


Wszelkie jego urazy mogą być nie tylko nieprzyjemne, ale też bardzo niebezpieczne. Częstym problemem jest zanieczyszczenie oka ciałem obcym, które w ekstremalnych przypadkach prowadzić może nawet do utraty wzroku. Do oka wpaść może rzęsa, piasek czy wiele innych małych elementów, nawet owady. W takich sytuacjach niezawodnym środkiem jest system do płukania oka. Zobacz nasz aparat do płukania oka.
 

Kiedy użyć systemu do płukania oka?


System ten sprawdza się szczególnie w sytuacjach, kiedy oko zostaje zanieczyszczone i nie ma możliwości udania się do lekarza. Może zdarzyć się to na wycieczce czy wakacjach, kiedy jesteśmy szczególnie aktywni. Do oka często dostaje się piasek, kurz czy owady, co powoduje ból i dyskomfort, a także zaczerwienienie.

Produkt nadaje się także do usuwania z okolic oczu detergentów czy chemikaliów, świetnie sprawdzi się więc podczas nieuważnego mycia włosów czy przypadkowych wypadków. System poleca się również podczas pracy na budowie czy w przemyśle, kiedy oczy szczególnie narażone są na zabrudzenie.
 

Jak działa system do płukania oka?


Produkt w szybki i bezbolesny sposób pomaga pozbyć się z oka ciała obcego i wszelkich chemikaliów czy detergentów, które zostają wypłukane. Wystarczy zakropić oczy, by po chwili cieszyć się uczuciem ulgi. Dzięki użyciu systemu tego typu, zanieczyszczenie zostaje usunięte w bezpieczny i niemal komfortowy sposób.

Łatwa aplikacja i zawsze idealna ilość płynu pozwalają na precyzyjne użycie za każdym razem. Produkt można kupić w małym, kieszonkowym opakowaniu lub pakowany po kilka większych sztuk, dzięki temu można znaleźć idealną dla siebie ilość płynu.
 

Korzyści z zastosowania systemu do płukania oka:

  • Szybkie usunięcie zanieczyszczeń, ciał obcych i chemikaliów.
  • Ochrona oczu, szczególnie wrażliwych i podatnych na urazy.
  • Produkt bezpieczny w użyciu.
  • Łatwa i precyzyjna aplikacja nawet w trudnych warunkach: na wakacjach czy wycieczce.
  • Może być stosowany także u dzieci.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu