wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Szyny Sam splint / szyny stabilizujące

Szyny Sam splint / szyny stabilizujące

Data dodania: 15-09-2014 Wyświetleń: 997
Istnieje kilka produktów medycznych z przeznaczeniem do unieruchomienia kończyn po złamaniach czy zwichnięciach.


Szyny Sam splint / szyny stabilizujące są jednymi z nich. Szyny te mają zastosowanie dość szerokie w zależności do jakiej kończyny czy części ciała są potrzebne. Idealnie nadają się do unieruchomienia odcinków kręgosłupa czy do okolic żeber. Szyny te dzięki swojej nowoczesnej formie idealnie sprawdzają się nawet w najcięższych warunkach, w miejscach trudno dostępnych do poszkodowanych. Zobacz produkt sam splint


Czy Szyny Sam splint / szyny stabilizujące można użyć do uszkodzeń miednicy?


Szyny Sam splint/ szyny stabilizujące mają szerokie zastosowanie w ratownictwie medycznym, każdy wykwalifikowany ratownik wie do jakiego urazu jakiego modelu użyć. Jeśli chodzi o uszkodzenia w obrębie miednicy jak najbardziej do unieruchomienia szyny nadają się w pełni, można do tego wykorzystać także pas do miednicy. Te szyny i materiały medyczne dzięki swojej prostocie i uniwersalnemu zastosowaniu, są użytkowane nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.
 

Czy Szyny Sam splint / szyny stabilizujące mają certyfikaty?


Wszelkie materiały medyczne wykonane są z dobrej jakości tworzyw, dzięki temu używa się ich przez wiele lat, są trwałe i wytrzymałe. Szyny Sam splint / szyny stabilizujące posiadają certyfikaty jakości i rekomendacje. Wykonane są z elementów aluminiowych i powłok z pianki poliuretanowej.

Dzięki nowoczesnym technologiom wszystko wokół się zmienia, zmieniają się sposoby wykonania, pomysłowość oraz praktyczna strona poszczególnych elementów, to dlatego łatwiej ratować ludzi, przynosić ulgę w zwichnięciach, złamaniach czy innych zdarzeniach. Nowoczesne szyny są:
  • Przepuszczalne dla promieni X
  • Łatwe w modelowaniu oraz wielokrotnego użytku
  • Posiadają rekomendację straży pożarnej, wojska i służby zdrowia
  • Posiadają oznakowanie CE
Rzeczy z renomą ze sprawdzonego źródła zawsze służą dłużej, warto ich poszukiwać i stawiać na jakość. W końcu kiedy chodzi o zdrowie czy życie, nie da się bazować na półśrodkach.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu