wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Wygodny zestaw - apteczka z kołnierzem

Wygodny zestaw - apteczka z kołnierzem

Data dodania: 17-06-2016 Wyświetleń: 1123
Odpowiedni dobór materiałów medycznych i środków opatrunkowych,  wchodzących w skład apteczki stanowi o możliwości szybkiego udzielenia pierwszej pomocy medycznej w razie wypadku przy pracy. Dobrze przygotowana apteczka zawiera sprzęt wymagany ze względu na specyfikę pracy oraz niebezpieczeństwa, z którymi może spotkać się pracownik na danym stanowisku.


altWażne jest umieszczenie całego sprzętu w jednym miejscu,  gdyż gwarantuje to szybki do niego dostęp, bez konieczności późniejszego szukania w stresie i w pośpiechu. Apteczka przemysłowa K20 to praktyczny i wygodny zestaw niezbędnych środków medycznych, dodatkowo wyposażony także w kołnierz ortopedyczny dla dorosłych. Jest on niezwykle przydany do zaopatrywania urazów mogących powstać np. na budowie, na hali przemysłowej czy też w magazynie, czyli miejscach, w których nietrudno o upadek z wysokości lub uderzenie w głowę. Kołnierz pozwala ustabilizować szyję i uchronić kręgosłup przed pogłębieniem się urazu.

Proponowaną apteczkę można zawiesić na ścianie i szybko zdjąć w razie konieczności przeniesienia w inne miejsce lub jeśli nie ma możliwości jej powieszenia, postawić w dogodnym i odpowiednim miejscu, do którego jest możliwy łatwy dostęp. Umieszczenie kołnierza na jej wyposażeniu sprawia, że nie trzeba szukać miejsca do trzymania go oddzielnie, co jest niezwykle wygodne.

W zestawie, oprócz kołnierza oraz standardowych bandaży i plastrów, znajdziemy również 2 zimne kompresy oraz opatrunki na oko, opatrunki indywidualne, maseczki do sztucznego oddychania, rękawiczki oraz koc przeciwwstrząsowy. Nie zabraknie też instrukcji udzielania pierwszej pomocy.

Sama walizka jest duża i pojemna, dzięki czemu bez problemu pomieści dużą ilość sprzętu. Wyposażona w wygodny uchwyt służący do transportu.
Jaskrawy kolor oraz oznakowanie w postaci krzyża czyni ją bardzo dobrze widoczną.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu