wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Zatyczki zapachowe NOSA PLUGS – ochrona przed przykrymi zapachami

Zatyczki zapachowe NOSA PLUGS – ochrona przed przykrymi zapachami

Data dodania: 16-09-2022 Wyświetleń: 17
Węch jest jednym z podstawowych zmysłów człowieka i ma niezwykle istotny wpływ na funkcjonowanie organizmu. O ile przyjemne zapachy mogą nas relaksować i uspokajać lub dodawać energii i pobudzać do działania, o tyle nieprzyjemne zapachy zawsze mają na nas wpływ negatywny. Powodują ogromny dyskomfort psychiczny,  który znacznie pogarsza zdolność koncentracji. Nierzadko wzniecają złość i poirytowanie, a ich długotrwałe działanie może prowadzić do powstania stanów depresyjnych.
 

Niezwykle ważna jest ochrona przed działaniem nieprzyjemnego i intensywnego zapachu, zwłaszcza w przypadku osób, które często w takim środowisku przebywają i pracują. Warto wówczas zastosować zatyczki zapachowe do nosa NOSA PLUGS.
 

Zatyczki zapachowe NOSA PLUGS - jak działają?Zatyczki do nosa uwalniają delikatny aromat mentolowy, który utrzymuje się aż do 8 godzin. Są bardzo pomocne dla osób przebywających w nieprzyjemnym środowisku.
Kształt zatyczek został opracowany tak, aby z łatwością dopasować się do komór nosowych. Ich przezroczysty kolor sprawia, że są trudno zauważalne i mogą być dyskretnie stosowane. W swoim składzie zatyczki nie zawierają szkodliwych substancji, jak polichlorek winylu, lateks, czy też ftalany.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu