wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Zestaw do pozoracji ran i urazów - co to jest?

Zestaw do pozoracji ran i urazów - co to jest?

Data dodania: 25-04-2023 Wyświetleń: 21
Zestawy służące do imitacji ran oraz urazów, zostały opracowane celem uzyskania możliwości symulowania obrażeń ciała, będących następstwami różnorodnych wypadków. Doskonale sprawdzają się w czasie ćwiczeń z zakresu udzielania pierwszej pomocy i transportu poszkodowanych. Umożliwiają realistyczne zobrazowanie ran, naukę ich właściwej identyfikacji, prawidłowego opatrywania, a następnie przygotowania poszkodowanych do bezpiecznego ich przewożenia.


Sztuczne rany do pozoracjiSztuczne rany do pozoracji łatwo utrzymać w czystości. Zostały wykonane z solidnego tworzywa, co zapewnia im wysoką trwałość oraz funkcjonalność. Mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Zostały tak wybrane, aby prowadzący ćwiczenia mógł realizować urozmaicone scenariusze i zadania, przygotowujące słuchaczy do zetknięcia się z różnymi obrażeniami ciała. W celu zapewnienia wygodnego transportu oraz przechowywania, wszystkie elementy zestawu do imitacji ran są umieszczone w funkcjonalnej walizce.  


W podstawowym zestawie do pozoracji ran znajdują się przyklejane rany z różnymi obrażeniami, rany imitujące zamknięte oraz otwarte złamanie kości oraz farby i inne akcesoria, służące do makijażu.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu